Dorost

 

Tabulka 2017 / 2018
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B +/-
1. FK Primus Příbor 14 13 1 0 0 76 : 6 41 (20)
2. TJ Odry 14 11 0 1 2 80 : 24 34 (13)
3. Sokol Hostašovice 14 8 0 0 6 43 : 35 24 (3)
4. FC Vlčovice-Mniší 14 7 0 0 7 42 : 42 21 (0)
5. FK Pustějov 14 6 0 1 7 46 : 30 19 (-2)
6. TJ Dĕrné 14 4 1 1 8 34 : 67 15 (-6)
7. AFC Veřovice 14 2 0 1 11 31 : 80 7 (-14)
8. Sokol Vražné 14 1 2 0 11 13 : 81 7 (-14)

 

 

 

 Vysvětlivky: Z=počet zápasů  / V=výhra  /  P=prohra  / VPP=výhra po penaltách  / PPP=prohra po penaltách

 

 

 
                         OP dorost  2017-18     (změny během sezóny vyhrazeny) 
   Termínová listina podzim 2017          Termínová listina jaro 2018                                                          Tým TJ Trojanovice-Bystré odstoupil ze soutěže.
 červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu    

Rozpis jarní části

Datum Zápas Výsledek Pen.  
10.kolo
7.4.2018 12:30 AFC Veřovice - TJ Dĕrné 1 : 3    
1.5.2018 14:00 Sokol Vražné - Sokol Hostašovice 2 : 1    
7.4.2018 13:15 FK Primus Příbor - FK Pustĕjov 6 : 1    
8.4.2018 10:30 FC Vlčovice-Mniší - TJ Odry hř.Lubina 0 : 6    
8.4.2018 v o l n o - v o l n o   :      
15.kolo
14.4.2018 Sokol Vražné - v o l n o   :      
14.4.2018 13:00 AFC Veřovice - FK Primus Příbor 0 : 7    
14.4.2018 13:30 Sokol Hostašovice - TJ Dĕrné 2 : 3    
15.4.2018 TJ Odry - v o l n o   :      
15.4.2018 14:00 FC Vlčovice-Mniší - FK Pustĕjov hř.Lubina 1 : 4    
16.kolo
21.4.2018 13:45 FK Primus Příbor - Sokol Hostašovice 7 : 0    
21.4.2018 13:45 FK Pustĕjov - Sokol Vražné 6 : 3    
22.4.2018 13:00 TJ Dĕrné - TJ Odry hř.Fulnek 2 : 3    
22.4.2018 v o l n o - FC Vlčovice-Mniší   :      
22.4.2018 v o l n o - AFC Veřovice   :      
17.kolo
28.4.2018 Sokol Vražné - v o l n o   :      
28.4.2018 13:30 AFC Veřovice - FK Pustĕjov 1 : 4    
29.4.2018 14:00 FC Vlčovice-Mniší - TJ Dĕrné hř.Lubina 4 : 2    
03.6.2018 14:45 TJ Odry - Sokol Hostašovice 7 : 0    
29.4.2018 v o l n o - FK Primus Příbor   :      
18.kolo
5.5.2018 14:00 Sokol Hostašovice - FC Vlčovice-Mniší 3 : 0 kontumace  
5.5.2018 14:15 FK Primus Příbor - TJ Odry 3 : 1    
5.5.2018 FK Pustĕjov - v o l n o   :      
6.5.2018 13:30 TJ Dĕrné - Sokol Vražné hř.Fulnek 4 : 5 P  
6.5.2018 v o l n o - AFC Veřovice   :      
11.kolo
12.5.2018 14:00 Sokol Vražné - TJ Odry 0 : 8    
12.5.2018 14:00 Sokol Hostašovice - AFC Veřovice 12 : 0    
13.5.2018 TJ Dĕrné - v o l n o   :      
13.5.2018 14:00 FC Vlčovice-Mniší - FK Primus Příbor hř.Lubina 0 : 8    
13.5.2018 v o l n o - FK Pustĕjov   :      
12.kolo
25.5.2018 17:30 AFC Veřovice - TJ Odry 7 : 3    
19.5.2018 14:30 Sokol Vražné - FC Vlčovice-Mniší 0 : 7    
19.5.2018 FK Primus Příbor - v o l n o   :      
19.5.2018 14:45 FK Pustĕjov - TJ Dĕrné 10 : 1    
20.5.2018 v o l n o - Sokol Hostašovice   :      
13.kolo
26.5.2018 14:30 Sokol Vražné - FK Primus Příbor 0 : 5    
26.5.2018 14:30 Sokol Hostašovice - FK Pustĕjov 3 : 2    
27.5.2018 14:00 FC Vlčovice-Mniší - AFC Veřovice hř.Lubina 3 : 2    
27.5.2018 TJ Dĕrné - v o l n o   :      
27.5.2018 TJ Odry - v o l n o   :      
14.kolo
8.6.2018 17:30 AFC Veřovice - Sokol Vražné 13 : 0    
2.6.2018 14:45 FK Primus Příbor - TJ Dĕrné 11 : 1    
2.6.2018 14:45 FK Pustĕjov - TJ Odry 2 : 4    
3.6.2018 v o l n o - Sokol Hostašovice   :      
3.6.2018 v o l n o - FC Vlčovice-Mniší   :      
                                     
Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek Pen.  
5.kolo
2.9.2017 FC Vlčovice-Mniší - volno   :      
2.9.2017 Sokol Hostašovice - volno   :      
28.9.2017 11:30 Sokol Vražné - AFC Veřovice 3 : 2 P  
3.9.2017 13:30 TJ Dĕrné - FK Primus Příbor 0 : 5    
3.9.2017 14:15 TJ Odry - FK Pustĕjov 3 : 1    
6.kolo
9.9.2017 volno - TJ Odry   :      
9.9.2017 13:45 FK Primus Příbor - AFC Veřovice 9 : 0    
9.9.2017 13:45 FK Pustĕjov - FC Vlčovice-Mniší 0 : 1    
10.9.2017 13:00 TJ Dĕrné - Sokol Hostašovice 1 : 3    
10.9.2017 volno - Sokol Vražné   :      
7.kolo
16.9.2017 13:30 Sokol Hostašovice - FK Primus Příbor 1 : 3    
16.9.2017 13:30 Sokol Vražné - FK Pustĕjov 0 : 3    
17.9.2017 AFC Veřovice - volno   :      
17.9.2017 13:45 TJ Odry - TJ Děrné 9 : 3    
17.9.2017 FC Vlčovice-Mniší - volno   :      
8.kolo
21.10.2017 volno - Sokol Vražné   :      
21.10.2017 11:30 Sokol Hostašovice - TJ Odry 1 : 5    
23.9.2017 FK Primus Příbor - volno   :      
4.11.2017   11:45 FK Pustĕjov - AFC Veřovice 10 : 0    
28.9.2017 14:00 TJ Dĕrné - FC Vlčovice-Mniší 1 : 5    
9.kolo
30.9.2017 13:00 Sokol Vražné - TJ Dĕrné 0 : 5    
1.10.2017  AFC Veřovice - volno   :      
1.10.2017 13:15 TJ Odry - FK Primus Příbor 1 : 2 P  
1.10.2017 14:00 FC Vlčovice-Mniší - Sokol Hostašovice 2 : 6    
1.10.2017 volno - FK Pustĕjov   :      
1.kolo
7.10.2017 volno - volno   :      
7.10.2017 12:30 Sokol Hostašovice - Sokol Vražné 4 : 2    
7.10.2017 12:45 FK Pustĕjov - FK Primus Příbor 0 : 2    
8.10.2017 12:00 TJ Dĕrné - AFC Veřovice 6 : 2    
8.10.2017 12:45 TJ Odry - FC Vlčovice-Mniší 4 : 3    
2.kolo
14.10.2017 12:45 FK Primus Příbor - FC Vlčovice-Mniší 4 : 1    
14.10.2017  FK Pustĕjov - volno   :      
15.10.2017 12:30 TJ Odry - Sokol Vražné 8 : 0    
15.10.2017 12:00 AFC Veřovice - Sokol Hostašovice 0 : 4    
15.10.2017 volno - TJ Dĕrné   :      
3.kolo
21.10.2017             volno - FK Primus Příbor   :      
21.10.2017 Sokol Hostašovice - volno   :      
22.10.2017 11:00 TJ Dĕrné - FK Pustĕjov 3 : 2 P  
22.10.2017 11:45 TJ Odry - AFC Veřovice 12 : 1    
22.10.2017 14:00 FC Vlčovice-Mniší - Sokol Vražné 10 : 0    
4.kolo
28.10.2017  volno - TJ Dĕrné   :      
28.10.2017 11:45 FK Primus Příbor - Sokol Vražné 5 : 0    
17.11.2017 10:00 FK Pustĕjov - Sokol Hostašovice 1 : 3    
31.03.2018 12:30 AFC Veřovice - FC Vlčovice-Mniší 2 : 5    
29.10.2017 volno - TJ Odry   :      

 

 

 

                                                                                                                                                                                                    zdroj:FAČR                                 

 

 

 

TOPlist
aktualizováno: 18.06.2018 08:13:52