III.třída muži

WWW KLUBŮ: FK Bartošovice   Sokol Bludovice     Sokol Bravantice    Fotbal Fulnek(Děrné)                                                 FK Hodslavice     Tatran Mankovice    TJ Mořkov     TJ Olbramice     TJ Petřvald na Moravě                         TJ Rybí      FK Štramberk    Sokol Zbyslavice     Sokol Ženklava     Sokol Žilina  

Tabulka 2018 / 2019
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B +/-
1. Sokol Žilina 10 9 0 1 0 29 : 8 28 (13)
2. Fotbal Fulnek B 10 6 1 1 2 31 : 19 21 (6)
3. Sokol Bludovice 10 6 1 0 3 28 : 17 20 (5)
4. Sokol Bravantice 10 6 0 0 4 26 : 24 18 (3)
5. TJ Rybí 10 5 0 2 3 23 : 16 17 (2)
6. FK Štramberk 10 4 2 0 4 19 : 17 16 (1)
7. TJ Petřvald B 10 4 1 1 4 21 : 20 15 (0)
8. FK Hodslavice 10 4 0 2 4 22 : 21 14 (-1)
9. TJ Olbramice 10 4 1 0 5 15 : 18 14 (-1)
10. TJ Mořkov B 10 4 0 1 5 13 : 25 13 (-2)
11. FK Bartošovice 10 4 0 0 6 29 : 32 12 (-3)
12. Tatran Mankovice 10 3 1 0 6 15 : 26 11 (-4)
13. TJ Sokol Zbyslavice 10 2 0 0 8 15 : 32 6 (-9)
14. Sokol Ženklava 10 0 2 1 7 15 : 29 5 (-10)

 

 

            Vysvětlivky: Z=počet zápasů  / V=výhra  /  P=prohra  / VPP=výhra po penaltách  / PPP=prohra po penaltách

 

                                III.třída muži  2018-19 (změny během sezóny vyhrazeny)
   
Termínová listina - podzim 2018     
TJ Mořkov B - hř.Životice u N.Jičína
červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu      P = po prodloužení                  = Zápis o utkání
 
Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek Pen.  
2.kolo
11.8.2018 17:00 Sokol Bludovice - TJ Rybí 2 : 0  
11.8.2018 14:00 Sokol Bravantice - Sokol Žilina 1 : 2  
11.8.2018 17:00 Tatran Mankovice - FK Bartošovice 3 : 1  
12.8.2018 17:00 TJ Olbramice - TJ Petřvald B 0 : 1  
12.8.2018 17:00 TJ Sokol Zbyslavice - TJ Mořkov B 1 : 2  
12.8.2018 17:00 Fotbal Fulnek B - FK Hodslavice 3 : 1  
12.8.2018 17:00 Sokol Ženklava - FK Štramberk 1 : 2 P
3.kolo
18.8.2018 14:00 FK Štramberk - TJ Sokol Zbyslavice 1 : 2  
18.8.2018 14:00 FK Bartošovice - Sokol Bludovice 1 : 3  
18.8.2018 17:00 FK Hodslavice - Sokol Bravantice 4 : 2  
18.8.2018 17:00 TJ Mořkov B - Fotbal Fulnek B 2 : 1  
19.8.2018 10:15 Sokol Žilina - Tatran Mankovice 4 : 1  
19.8.2018 17:00 TJ Petřvald B - Sokol Ženklava 2 : 1  
19.8.2018 17:00 TJ Rybí - TJ Olbramice 3 : 1  
4.kolo
26.8.2018 17:00 Sokol Bludovice - Sokol Žilina 0 : 3  
25.8.2018 14:00 Sokol Bravantice - TJ Mořkov B 4 : 3  
25.8.2018 14:00 FK Štramberk - TJ Petřvald B 2 : 0  
25.8.2018 17:00 Tatran Mankovice - FK Hodslavice 3 : 1  
26.8.2018 17:00 TJ Sokol Zbyslavice - Fotbal Fulnek B 1 : 3  
26.8.2018 17:00 TJ Olbramice - FK Bartošovice 2 : 1  
26.8.2018 17:00 Sokol Ženklava - TJ Rybí 4 : 3 P
5.kolo
1.9.2018 13:30 TJ Mořkov B - Tatran Mankovice 1 : 0  
1.9.2018 16:00 FK Bartošovice - Sokol Ženklava 7 : 3  
1.9.2018 16:30 FK Hodslavice - Sokol Bludovice 1 : 2  
2.9.2018 10:15 Sokol Žilina - TJ Olbramice 1 : 2 P
2.9.2018 16:30 TJ Petřvald B - TJ Sokol Zbyslavice 4 : 1  
2.9.2018 16:30 TJ Rybí - FK Štramberk 2 : 0  
2.9.2018 16:30 Fotbal Fulnek B - Sokol Bravantice 2 : 1  
6.kolo
8.9.2018 13:30 Sokol Bludovice - TJ Mořkov B 2 : 1 P
8.9.2018 13:30 Tatran Mankovice - Fotbal Fulnek B 4 : 3 P
8.9.2018 16:30 FK Štramberk - FK Bartošovice 5 : 3  
9.9.2018 16:30 TJ Sokol Zbyslavice - Sokol Bravantice 3 : 4  
9.9.2018 16:30 TJ Olbramice - FK Hodslavice 0 : 2  
9.9.2018 16:30 Sokol Ženklava - Sokol Žilina 0 : 4  
9.9.2018 16:30 TJ Petřvald B - TJ Rybí 2 : 1 P
7.kolo
15.9.2017 13:00 FK Bartošovice - TJ Petřvald B 7 : 3  
15.9.2018 16:00 Sokol Bravantice - Tatran Mankovice 3 : 1  
15.9.2018 16:00 FK Hodslavice - Sokol Ženklava 2 : 3 P
15.9.2018 16:00 TJ Mořkov B - TJ Olbramice 2 : 3  
16.9.2018 10:15 Sokol Žilina - FK Štramberk 2 : 0  
15.9.2018 13:00 TJ Rybí - TJ Sokol Zbyslavice 2 : 0  
16.9.2018 16:00 Fotbal Fulnek B - Sokol Bludovice 6 : 2  
8.kolo
22.9.2018 16:00 Sokol Bludovice - Sokol Bravantice 4 : 2  
22.9.2018 16:00 FK Štramberk - FK Hodslavice 3 : 2 P
23.9.2018 16:00 TJ Sokol Zbyslavice - Tatran Mankovice 3 : 1  
23.9.2018 16:00 TJ Olbramice - Fotbal Fulnek B 1 : 4  
23.9.2018 16:00 Sokol Ženklava - TJ Mořkov B 0 : 1  
23.9.2018 16:00 TJ Petřvald B - Sokol Žilina 0 : 1  
23.9.2018 16:00 TJ Rybí - FK Bartošovice 4 : 1  
9.kolo
29.9.2018 12:30 Tatran Mankovice - Sokol Bludovice 1 : 6  
29.9.2018 12:30 FK Hodslavice - TJ Petřvald B 3 : 1  
29.9.2018 15:30 TJ Mořkov B - FK Štramberk 1 : 5  
29.9.2018 15:30 Sokol Bravantice - TJ Olbramice 3 : 2  
30.9.2018 15:30 FK Bartošovice - TJ Sokol Zbyslavice 4 : 3  
30.9.2018 10:15 Sokol Žilina - TJ Rybí 5 : 1  
30.9.2018 15:30 Fotbal Fulnek B - Sokol Ženklava 4 : 2  
10.kolo
6.10.2018 15:00 FK Štramberk - Fotbal Fulnek B 2 : 1  
6.10.2018 15:00 FK Bartošovice - Sokol Žilina 0 : 3 kontumace  
7.10.2018 15:00 TJ Sokol Zbyslavice - Sokol Bludovice 0 : 7  
7.10.2018 15:00 TJ Olbramice - Tatran Mankovice 3 : 0  
7.10.2018 15:00 Sokol Ženklava - Sokol Bravantice 2 : 3  
7.10.2018 15:00 TJ Petřvald B - TJ Mořkov B 5 : 0  
7.10.2018 15:00 TJ Rybí - FK Hodslavice 2 : 3  
11.kolo
13.10.2018 15:00 Sokol Bludovice - TJ Olbramice 1 : 2  
13.10.2018 12:00 FK Hodslavice - FK Bartošovice 3 : 4  
13.10.2018 15:00 TJ Mořkov B - TJ Rybí 0 : 5  
13.10.2018 15:00 Sokol Bravantice - FK Štramberk 3 : 1  
13.10.2018 15:00 Tatran Mankovice - Sokol Ženklava 2 : 1  
14.10.2018 10:15 Sokol Žilina - TJ Sokol Zbyslavice 4 : 1  
14.10.2018 15:00 Fotbal Fulnek B - TJ Petřvald B 5 : 4 P
12.kolo
20.10.2018 11:00 FK Štramberk - Tatran Mankovice   :      
20.10.2018 14:00 FK Bartošovice - TJ Mořkov B   :      
21.10.2018 10:15 Sokol Žilina - FK Hodslavice   :      
21.10.2018 14:00 TJ Sokol Zbyslavice - TJ Olbramice   :      
21.10.2018 14:00 Sokol Ženklava - Sokol Bludovice   :      
21.10.2018 14:00 TJ Petřvald B - Sokol Bravantice   :      
21.10.2018 14:00 TJ Rybí - Fotbal Fulnek B   :      
13.kolo
27.10.2018 11:00 Sokol Bludovice - FK Štramberk   :      
27.10.2018 11:00 TJ Mořkov B - Sokol Žilina   :      
27.10.2018 14:00 FK Hodslavice - TJ Sokol Zbyslavice   :      
27.10.2018 14:00 Sokol Bravantice - TJ Rybí   :      
27.10.2018 14:00 Tatran Mankovice - TJ Petřvald B   :      
28.10.2018 14:00 Fotbal Fulnek B - FK Bartošovice   :      
28.10.2018 14:00 TJ Olbramice - Sokol Ženklava   :      
1.kolo
3.11.2018 14:00 FK Štramberk - TJ Olbramice   :      
3.11.2018 14:00 FK Hodslavice - TJ Mořkov B   :      
3.11.2018 14:00 FK Bartošovice - Sokol Bravantice   :      
4.11.2018 10:15 Sokol Žilina - Fotbal Fulnek B   :      
4.11.2018 14:00 TJ Rybí - Tatran Mankovice   :      
4.11.2018 14:00 Sokol Ženklava - TJ Sokol Zbyslavice   :      
4.11.2018 14:00 TJ Petřvald B - Sokol Bludovice   :      
14.kolo
10.11.2018 10:30 Sokol Bludovice - TJ Petřvald B   :      
10.11.2018 13:30 Tatran Mankovice - TJ Rybí   :      
10.11.2018 13:30 Sokol Bravantice - FK Bartošovice   :      
10.11.2018 13:30 TJ Mořkov B - FK Hodslavice   :      
11.11.2018 13:30 TJ Sokol Zbyslavice - Sokol Ženklava   :      
11.11.2018 13:30 TJ Olbramice - FK Štramberk   :      
11.11.2018 13:30 Fotbal Fulnek B - Sokol Žilina   :      

 

 

 

                                                                                                                                                                                                 zdroj:FAČR

 

TOPlist
aktualizováno: 16.10.2018 13:33:32