III.třída muži

facebook/WWW KLUBŮ: FK Bartošovice     Sokol Bludovice     Sokol Bravantice   Fotbal Fulnek-TJ Děrné                                      FK Hodslavice      Sokol Hostašovice    Spartak Lubina  Tatran Mankovice      TJ Olbramice     TJ Petřvald na Moravě     Sokol Sedlnice     FK Štramberk    TJ Trojanovice-Bystré    Sokol Zbyslavice      

 

Tabulka 2019 / 2020
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B +/-
1. Sokol Sedlnice 2 2 0 0 0 9 : 3 6 (+3)
2. Sokol Zbyslavice 2 2 0 0 0 7 : 3 6 (+3)
3. FK Hodslavice 2 1 0 1 0 5 : 4 4 (1)
4. Fotbal Fulnek B 2 1 0 0 1 8 : 4 3 (+2)
5. Sokol Bravantice 1 1 0 0 0 6 : 3 3 (2)
6. TJ Olbramice 2 1 0 0 1 6 : 3 3 (0)
7. TJ Petřvald na Moravĕ B 1 1 0 0 0 1 : 0 3 (0)
8. FK Štramberk 2 1 0 0 1 6 : 6 3 (0)
9. Sokol Bludovice 2 1 0 0 1 5 : 6 3 (0)
10. Spartak Lubina 2 1 0 0 1 6 : 8 3 (0)
11. Sokol Hostašovice 2 0 1 0 1 3 : 6 2 (+2)
12. TJ Trojanovice-Bystré 2 0 0 0 2 2 : 4 0 (-3)
13. Tatran Mankovice 2 0 0 0 2 6 : 9 0 (-3)
14. FK Bartošovice 2 0 0 0 2 1 : 12 0 (-3)

 

 

    Vysvětlivky: Z=počet zápasů  / V=výhra  /  P=prohra  / VPP=výhra po penaltách  / PPP=prohra po penaltách

                                III.třída muži  2019-20 (změny během sezóny vyhrazeny)
                                        
                                      Termínová listina  
 
červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu                     P  = po penaltách       = Zápis o utkání
 
 
Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek Pen.  
2.kolo
10.8.2019 16:00 Spartak Lubina - Tatran Mankovice 4 : 3  
11.8.2019 17:00 Sokol Bludovice - Sokol Hostašovice 4 : 1  
11.9.2019 17:00 Sokol Bravantice - TJ Petřvald na Moravĕ B   :      
10.8.2019 17:00 TJ Trojanovice-Bystré - FK Hodslavice 2 : 3  
11.8.2019 17:00 TJ Olbramice - Sokol Zbyslavice 1 : 2  
11.8.2019 17:00 Sokol Sedlnice - FK Bartošovice 4 : 0  
11.8.2019 17:00 Fotbal Fulnek B - FK Štramberk 0 : 3  
3.kolo
17.8.2019 16:00 FK Hodslavice - Sokol Hostašovice 2 : 3 P
17.8.2019 16:00 FK Bartošovice - Fotbal Fulnek B 1 : 8  
17.8.2019 17:00 FK Štramberk - Sokol Bravantice 3 : 6  
18.8.2019 14:00 Tatran Mankovice - Sokol Sedlnice 3 : 5  
17.8.2019 17:00 Sokol Bludovice - TJ Olbramice 1 : 5  
18.8.2019 17:00 TJ Petřvald na Moravĕ B - TJ Trojanovice-Bystré 1 : 0  
18.8.2019 17:00 Sokol Zbyslavice - Spartak Lubina 5 : 2  
4.kolo
24.8.2019 16:00 Spartak Lubina - Sokol Bludovice   :      
24.8.2019 16:00 FK Hodslavice - TJ Petřvald na Moravĕ B   :      
25.8.2019 17:00 TJ Olbramice - Sokol Hostašovice   :      
24.8.2019 17:00 Sokol Bravantice - FK Bartošovice   :      
25.8.2019 17:00 TJ Trojanovice-Bystré - FK Štramberk   :      
25.8.2019 17:00 Sokol Sedlnice - Sokol Zbyslavice   :      
25.8.2019 17:00 Fotbal Fulnek B - Tatran Mankovice   :      
5.kolo
31.8.2019 16:00 FK Bartošovice - TJ Trojanovice-Bystré   :      
31.8.2019 16:30 FK Štramberk - FK Hodslavice   :      
1.9.2019 13:30 Tatran Mankovice - Sokol Bravantice   :      
31.8.2019 16:30 Sokol Bludovice - Sokol Sedlnice   :      
1.9.2019 16:30 TJ Petřvald na Moravĕ B - Sokol Hostašovice   :      
1.9.2019 16:30 Sokol Zbyslavice - Fotbal Fulnek B   :      
1.9.2019 16:30 TJ Olbramice - Spartak Lubina   :      
6.kolo
7.9.2019 16:00 Sokol Hostašovice - Spartak Lubina   :      
7.9.2019 16:00 Sokol Bravantice - Sokol Zbyslavice   :      
7.9.2019 16:00 TJ Trojanovice-Bystré - Tatran Mankovice   :      
7.9.2019 16:00 FK Hodslavice - FK Bartošovice   :      
8.9.2019 16:00 Sokol Sedlnice - TJ Olbramice   :      
8.9.2019 16:00 Fotbal Fulnek B - Sokol Bludovice   :      
8.9.2019 16:00 TJ Petřvald na Moravĕ B - FK Štramberk   :      
7.kolo
14.9.2019 16:00 FK Štramberk - Sokol Hostašovice   :      
14.9.2019 16:00 FK Bartošovice - TJ Petřvald na Moravĕ B   :      
14.9.2019 16:00 Tatran Mankovice - FK Hodslavice   :      
14.9.2019 16:00 Sokol Bludovice - Sokol Bravantice   :      
14.9.2019 16:00 Spartak Lubina - Sokol Sedlnice   :      
15.9.2019 16:00 Sokol Zbyslavice - TJ Trojanovice-Bystré   :      
15.9.2019 16:00 TJ Olbramice - Fotbal Fulnek B   :      
8.kolo
21.9.2019 16:00 Sokol Hostašovice - Sokol Sedlnice   :      
21.9.2019 16:00 Sokol Bravantice - TJ Olbramice   :      
21.9.2019 16:00 TJ Trojanovice-Bystré - Sokol Bludovice   :      
21.9.2019 16:00 FK Hodslavice - Sokol Zbyslavice   :      
21.9.2019 16:00 FK Štramberk - FK Bartošovice   :      
22.9.2019 16:00 Fotbal Fulnek B - Spartak Lubina   :      
22.9.2019 16:00 TJ Petřvald na Moravĕ B - Tatran Mankovice   :      
9.kolo
28.9.2019 15:30 Tatran Mankovice - FK Štramberk   :      
28.9.2019 15:30 Sokol Bludovice - FK Hodslavice   :      
28.9.2019 15:30 FK Bartošovice - Sokol Hostašovice   :      
28.9.2019 15:30 Sokol Bravantice - Spartak Lubina   :      
29.9.2019 15:30 Sokol Zbyslavice - TJ Petřvald na Moravĕ B   :      
29.9.2019 15:30 TJ Olbramice - TJ Trojanovice-Bystré   :      
29.9.2019 15:30 Sokol Sedlnice - Fotbal Fulnek B   :      
10.kolo
5.10.2019 15:00 Sokol Hostašovice - Fotbal Fulnek B   :      
5.10.2019 15:00 Sokol Bravantice - Sokol Sedlnice   :      
5.10.2019 15:00 TJ Trojanovice-Bystré - Spartak Lubina   :      
5.10.2019 15:00 FK Štramberk - Sokol Zbyslavice   :      
5.10.2019 15:00 FK Hodslavice - TJ Olbramice   :      
6.10.2019 15:00 FK Bartošovice - Tatran Mankovice   :      
6.10.2019 15:00 TJ Petřvald na Moravĕ B - Sokol Bludovice   :      
11.kolo
12.10.2019 15:00 Tatran Mankovice - Sokol Hostašovice   :      
12.10.2019 15:00 Sokol Bludovice - FK Štramberk   :      
12.10.2019 15:00 Spartak Lubina - FK Hodslavice   :      
13.10.2019 15:00 Sokol Zbyslavice - FK Bartošovice   :      
13.10.2019 15:00 TJ Olbramice - TJ Petřvald na Moravĕ B   :      
13.10.2019 15:00 Sokol Sedlnice - TJ Trojanovice-Bystré   :      
13.10.2019 15:00 Fotbal Fulnek B - Sokol Bravantice   :      
12.kolo
19.10.2019 14:00 Sokol Hostašovice - Sokol Bravantice   :      
19.10.2019 14:00 TJ Trojanovice-Bystré - Fotbal Fulnek B   :      
19.10.2019 14:00 FK Štramberk - TJ Olbramice   :      
19.10.2019 14:00 Tatran Mankovice - Sokol Zbyslavice   :      
19.10.2019 14:00 FK Hodslavice - Sokol Sedlnice   :      
19.10.2019 14:00 FK Bartošovice - Sokol Bludovice   :      
20.10.2019 14:00 TJ Petřvald na Moravĕ B - Spartak Lubina   :      
13.kolo
26.10.2019 14:00 Sokol Bludovice - Tatran Mankovice   :      
26.10.2019 14:00 Sokol Bravantice - TJ Trojanovice-Bystré   :      
26.10.2019 14:00 Spartak Lubina - FK Štramberk   :      
27.10.2019 14:00 Sokol Zbyslavice - Sokol Hostašovice   :      
27.10.2019 14:00 TJ Olbramice - FK Bartošovice   :      
27.10.2019 14:00 Sokol Sedlnice - TJ Petřvald na Moravĕ B   :      
27.10.2019 14:00 Fotbal Fulnek B - FK Hodslavice   :      
1.kolo
2.11.2019 14:00 TJ Trojanovice-Bystré - Sokol Hostašovice   :      
2.11.2019 14:00 FK Štramberk - Sokol Sedlnice   :      
2.11.2019 14:00 Tatran Mankovice - TJ Olbramice   :      
2.11.2019 14:00 FK Hodslavice - Sokol Bravantice   :      
2.11.2019 14:00 FK Bartošovice - Spartak Lubina   :      
3.11.2019 14:00 TJ Petřvald na Moravĕ B  - Fotbal Fulnek B   :      
2.11.2019 14:00 Sokol Zbyslavice - Sokol Bludovice   :      

 

 

 

                                                                                                                                                                                                 zdroj:FAČR

 

TOPlist
aktualizováno: 21.08.2019 09:55:14