III.třída muži

facebook/WWW KLUBŮ: FK Bartošovice     Sokol Bludovice     Sokol Bravantice   Fotbal Fulnek-TJ Děrné                                      FK Hodslavice      Sokol Hostašovice    Spartak Lubina  Tatran Mankovice      TJ Olbramice     TJ Petřvald na Moravě     Sokol Sedlnice     FK Štramberk    TJ Trojanovice-Bystré    Sokol Zbyslavice      

 

Tabulka 2019 / 2020
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B +/-
1. Sokol Sedlnice 10 8 1 0 1 35 : 13 26 (11)
2. FK Štramberk 10 7 0 1 2 36 : 16 22 (7)
3. Sokol Bravantice 10 7 0 1 2 34 : 21 22 (4)
4. Sokol Zbyslavice 10 7 0 0 3 23 : 18 21 (6)
5. FK Hodslavice 10 3 3 2 2 20 : 17 17 (2)
6. TJ Olbramice 10 5 1 0 4 25 : 32 17 (2)
7. Spartak Lubina 10 4 1 1 4 20 : 24 15 (3)
8. Fotbal Fulnek B 10 4 0 2 4 31 : 23 14 (-4)
9. TJ Petřvald na Moravĕ B 10 4 0 1 5 23 : 24 13 (-2)
10. TJ Trojanovice-Bystré 10 2 1 2 5 18 : 20 10 (-5)
11. Sokol Hostašovice 10 2 2 0 6 23 : 29 10 (1)
12. Sokol Bludovice 10 2 2 0 6 12 : 27 10 (-8)
13. FK Bartošovice 10 3 0 0 7 21 : 35 9 (-6)
14. Tatran Mankovice 10 1 0 1 8 22 : 44 4 (-11)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


    

    Vysvětlivky: Z=počet zápasů  / V=výhra  /  P=prohra  / VPP=výhra po penaltách  / PPP=prohra po penaltách

                                III.třída muži  2019-20 (změny během sezóny vyhrazeny)
                                        
                                      Termínová listina  
 
červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu                     P  = po penaltách       = Zápis o utkání
 
 
Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek Pen.  
2.kolo
10.8.2019 16:00 Spartak Lubina - Tatran Mankovice 4 : 3  
11.8.2019 17:00 Sokol Bludovice - Sokol Hostašovice 4 : 1  
11.9.2019 17:00 Sokol Bravantice - TJ Petřvald na Moravĕ B 4 : 2  
10.8.2019 17:00 TJ Trojanovice-Bystré - FK Hodslavice 2 : 3  
11.8.2019 17:00 TJ Olbramice - Sokol Zbyslavice 1 : 2  
11.8.2019 17:00 Sokol Sedlnice - FK Bartošovice 4 : 0  
11.8.2019 17:00 Fotbal Fulnek B - FK Štramberk 0 : 3  
3.kolo
17.8.2019 16:00 FK Hodslavice - Sokol Hostašovice 2 : 3 P
17.8.2019 16:00 FK Bartošovice - Fotbal Fulnek B 1 : 8  
17.8.2019 17:00 FK Štramberk - Sokol Bravantice 3 : 6  
18.8.2019 14:00 Tatran Mankovice - Sokol Sedlnice 3 : 5  
17.8.2019 17:00 Sokol Bludovice - TJ Olbramice 1 : 5  
18.8.2019 17:00 TJ Petřvald na Moravĕ B - TJ Trojanovice-Bystré 1 : 0  
18.8.2019 17:00 Sokol Zbyslavice - Spartak Lubina 5 : 2  
4.kolo
24.8.2019 16:00 Spartak Lubina - Sokol Bludovice 3 : 0  
24.8.2019 16:00 FK Hodslavice - TJ Petřvald na Moravĕ B 5 : 4 P
25.8.2019 17:00 TJ Olbramice - Sokol Hostašovice 3 : 6  
24.8.2019 17:00 Sokol Bravantice - FK Bartošovice 4 : 3  
25.8.2019 17:00 TJ Trojanovice-Bystré - FK Štramberk 3 : 2 P
25.8.2019 17:00 Sokol Sedlnice - Sokol Zbyslavice 2 : 1  
25.8.2019 17:00 Fotbal Fulnek B - Tatran Mankovice 5 : 4  
5.kolo
31.8.2019 16:00 FK Bartošovice - TJ Trojanovice-Bystré 1 : 3  
31.8.2019 16:30 FK Štramberk - FK Hodslavice 5 : 0  
1.9.2019 13:30 Tatran Mankovice - Sokol Bravantice 2 : 5  
1.9.2019 16:30 Sokol Bludovice - Sokol Sedlnice 3 : 1  
1.9.2019 16:30 TJ Petřvald na Moravĕ B - Sokol Hostašovice 2 : 1  
1.9.2019 16:30 Sokol Zbyslavice - Fotbal Fulnek B 4 : 1  
1.9.2019 16:30 TJ Olbramice - Spartak Lubina 4 : 3  
6.kolo
7.9.2019 16:00 Sokol Hostašovice - Spartak Lubina 0 : 1  
7.9.2019 16:00 Sokol Bravantice - Sokol Zbyslavice 4 : 1  
7.9.2019 16:00 TJ Trojanovice-Bystré - Tatran Mankovice 5 : 1  
7.9.2019 16:00 FK Hodslavice - FK Bartošovice 4 : 1  
8.9.2019 16:00 Sokol Sedlnice - TJ Olbramice 9 : 0  
8.9.2019 16:00 Fotbal Fulnek B - Sokol Bludovice 4 : 0  
8.9.2019 16:00 TJ Petřvald na Moravĕ B - FK Štramberk 3 : 2  
7.kolo
14.9.2019 16:00 FK Štramberk - Sokol Hostašovice 6 : 1  
14.9.2019 16:00 FK Bartošovice - TJ Petřvald na Moravĕ B 3 : 1  
14.9.2019 16:00 Tatran Mankovice - FK Hodslavice 0 : 1 P
14.9.2019 16:00 Sokol Bludovice - Sokol Bravantice 3 : 2 P
14.9.2019 16:00 Spartak Lubina - Sokol Sedlnice 1 : 2  
15.9.2019 16:00 Sokol Zbyslavice - TJ Trojanovice-Bystré 1 : 0  
15.9.2019 16:00 Fotbal Fulnek B - TJ Olbramice 3 : 4  
8.kolo
21.9.2019 16:00 Sokol Hostašovice - Sokol Sedlnice 1 : 3  
21.9.2019 16:00 Sokol Bravantice - TJ Olbramice 2 : 0  
21.9.2019 16:00 TJ Trojanovice-Bystré - Sokol Bludovice 1 : 2 P
21.9.2019 16:00 FK Hodslavice - Sokol Zbyslavice 1 : 2  
21.9.2019 16:00 FK Štramberk - FK Bartošovice 2 : 1  
22.9.2019 16:00 Fotbal Fulnek B - Spartak Lubina 5 : 1  
22.9.2019 16:00 TJ Petřvald na Moravĕ B - Tatran Mankovice 3 : 4  
9.kolo
28.9.2019 15:30 Tatran Mankovice - FK Štramberk 1 : 4  
28.9.2019 15:30 Sokol Bludovice - FK Hodslavice 0 : 4  
29.9.2019 15:30 FK Bartošovice - Sokol Hostašovice 5 : 2  
28.9.2019 13:00 Sokol Bravantice - Spartak Lubina 2 : 3  
29.9.2019 15:30 Sokol Zbyslavice - TJ Petřvald na Moravĕ B 2 : 0  
29.9.2019 15:30 TJ Olbramice - TJ Trojanovice-Bystré 3 : 2  
29.9.2019 15:30 Sokol Sedlnice - Fotbal Fulnek B 2 : 1 P
10.kolo
5.10.2019 15:00 Sokol Hostašovice - Fotbal Fulnek B 3 : 2 P
5.10.2019 15:00 Sokol Bravantice - Sokol Sedlnice 2 : 3  
5.10.2019 15:00 TJ Trojanovice-Bystré - Spartak Lubina 2 : 3 P
5.10.2019 15:00 FK Štramberk - Sokol Zbyslavice 7 : 1  
5.10.2019 15:00 FK Hodslavice - TJ Olbramice 1 : 2 P
6.10.2019 15:00 FK Bartošovice - Tatran Mankovice 6 : 3  
6.10.2019 15:00 TJ Petřvald na Moravĕ B - Sokol Bludovice 4 : 0  
11.kolo
12.10.2019 15:00 Tatran Mankovice - Sokol Hostašovice 1 : 7  
12.10.2019 15:00 Sokol Bludovice - FK Štramberk 1 : 2  
12.10.2019 15:00 Spartak Lubina - FK Hodslavice 0 : 1 P
13.10.2019 15:00 Sokol Zbyslavice - FK Bartošovice 4 : 0  
13.10.2019 15:00 TJ Olbramice - TJ Petřvald na Moravĕ B 4 : 3  
13.10.2019 15:00 Sokol Sedlnice - TJ Trojanovice-Bystré 5 : 1  
13.10.2019 15:00 Fotbal Fulnek B - Sokol Bravantice 2 : 3  
12.kolo
19.10.2019 14:00 Sokol Hostašovice - Sokol Bravantice   :      
19.10.2019 14:00 TJ Trojanovice-Bystré - Fotbal Fulnek B   :      
19.10.2019 14:00 FK Štramberk - TJ Olbramice   :      
19.10.2019 14:00 Tatran Mankovice - Sokol Zbyslavice   :      
19.10.2019 14:00 FK Hodslavice - Sokol Sedlnice   :      
19.10.2019 14:00 FK Bartošovice - Sokol Bludovice   :      
20.10.2019 14:00 TJ Petřvald na Moravĕ B - Spartak Lubina   :      
13.kolo
26.10.2019 14:00 Sokol Bludovice - Tatran Mankovice   :      
26.10.2019 14:00 Sokol Bravantice - TJ Trojanovice-Bystré   :      
26.10.2019 14:00 Spartak Lubina - FK Štramberk   :      
27.10.2019 14:00 Sokol Zbyslavice - Sokol Hostašovice   :      
27.10.2019 14:00 TJ Olbramice - FK Bartošovice   :      
27.10.2019 14:00 Sokol Sedlnice - TJ Petřvald na Moravĕ B   :      
27.10.2019 14:00 Fotbal Fulnek B - FK Hodslavice   :      
1.kolo
2.11.2019 14:00 TJ Trojanovice-Bystré - Sokol Hostašovice   :      
2.11.2019 14:00 FK Štramberk - Sokol Sedlnice   :      
2.11.2019 14:00 Tatran Mankovice - TJ Olbramice   :      
2.11.2019 14:00 FK Hodslavice - Sokol Bravantice   :      
2.11.2019 14:00 FK Bartošovice - Spartak Lubina   :      
3.11.2019 14:00 TJ Petřvald na Moravĕ B  - Fotbal Fulnek B   :      
2.11.2019 14:00 Sokol Zbyslavice - Sokol Bludovice   :      

 

 

 

                                                                                                                                                                                                 zdroj:FAČR

 

TOPlist
aktualizováno: 18.10.2019 17:16:49