IV.třída muži

WWW KLUBŮ: FK Bílov    TJ Rozkvět Heřmanice    Sokol Hostašovice   TJ Jistebník                                            Sokol Kujavy    Spartak Lubina    FK Lubojaty      SK Nová Horka    FK Pustějov                                              SK Straník     Sokol Vražné      Sokol Žilina  

 

Tabulka 2018 / 2019
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B +/-
1. Sokol Hostašovice 22 16 2 2 2 78 : 28 54 (21)
2. Spartak Lubina 22 16 2 0 4 85 : 29 52 (19)
3. Sokol Vražné 22 15 1 2 4 74 : 54 49 (16)
4. FK Bílov 22 14 1 1 6 84 : 46 45 (12)
5. SK Straník 22 10 2 1 9 71 : 54 35 (2)
6. Sokol Kujavy 22 9 2 1 10 45 : 55 32 (-1)
7. Sokol Žilina B 22 7 2 2 11 53 : 62 27 (-6)
8. SK Nová Horka 22 8 0 3 11 40 : 54 27 (-6)
9. TJ Jistebník B 22 7 1 2 12 52 : 71 25 (-8)
10. TJ Rozkvĕt Heřmanice 22 5 2 1 14 36 : 84 20 (-13)
11. FK Pustĕjov B 22 5 1 0 16 31 : 69 17 (-16)
12. FK Lubojaty 22 3 1 2 16 27 : 70 13 (-20)

 

Tabulka 2018 / 2019 doma
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B
1. Sokol Hostašovice 11 9 1 0 1 47 : 13 29
2. Spartak Lubina 11 9 0 0 2 50 : 14 27
3. FK Bílov 11 8 1 0 2 46 : 19 26
4. Sokol Vražné 11 8 0 2 1 38 : 24 26
5. SK Straník 11 7 0 0 4 43 : 26 21
6. Sokol Kujavy 11 6 1 1 3 27 : 23 21
7. SK Nová Horka 11 5 0 3 3 25 : 19 18
8. TJ Jistebník B 11 5 1 1 4 35 : 31 18
9. Sokol Žilina B 11 5 0 2 4 26 : 22 17
10. TJ Rozkvĕt Heřmanice 11 3 1 1 6 18 : 33 12
11. FK Pustĕjov B 11 3 1 0 7 17 : 38 11
12. FK Lubojaty 11 3 0 1 7 14 : 28 10

 

Tabulka 2018 / 2019 venku
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B
1. Spartak Lubina 11 7 2 0 2 35 : 15 25
2. Sokol Hostašovice 11 7 1 2 1 31 : 15 25
3. Sokol Vražné 11 7 1 0 3 36 : 30 23
4. FK Bílov 11 6 0 1 4 38 : 27 19
5. SK Straník 11 3 2 1 5 28 : 28 14
6. Sokol Kujavy 11 3 1 0 7 18 : 32 11
7. Sokol Žilina B 11 2 2 0 7 27 : 40 10
8. SK Nová Horka 11 3 0 0 8 15 : 35 9
9. TJ Rozkvĕt Heřmanice 11 2 1 0 8 18 : 51 8
10. TJ Jistebník B 11 2 0 1 8 17 : 40 7
11. FK Pustĕjov B 11 2 0 0 9 14 : 31 6
12. FK Lubojaty 11 0 1 1 9 13 : 42 3

 

 

 

 
 

Vysvětlivky: Z=počet zápasů  / V=výhra  /  P=prohra  / VPP=výhra po penaltách  / PPP=prohra po penaltách


 

 

 

                                IV.třída muži  2018-19 (změny během sezóny vyhrazeny)   
  Termínová listina - jaro 2019 
  červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu        P = po prodloužení      = Zápis o utkání
 
Rozpis jarní části
Datum Zápas Výsledek Pen.  
15.kolo
6.4.2019 13:00 FK Pustĕjov B - Spartak Lubina 1 : 3  
6.4.2019 12:30 TJ Rozkvĕt Heřmanice - Sokol Žilina B 3 : 4 P
6.4.2019 15:30 Sokol Kujavy - FK Lubojaty 1 : 2 P
6.4.2019 15:30 Sokol Hostašovice - SK Straník 1 : 0  
6.4.2019 15:30 Sokol Vražné - SK Nová Horka 6 : 1  
7.4.2019 15:30 TJ Jistebník B - FK Bílov 4 : 3 P
16.kolo
13.4.2019 16:00 Sokol Žilina B - Sokol Vražné 4 : 3  
13.4.2019 12:30 SK Nová Horka - Sokol Hostašovice 1 : 3  
13.4.2019 10:00 Spartak Lubina - TJ Jistebník B 7 : 2  
13.4.2019 12:30 FK Bílov - Sokol Kujavy 3 : 1  
13.4.2019 16:00 FK Lubojaty - TJ Rozkvĕt Heřmanice 1 : 2 P
14.4.2019 16:00 SK Straník - FK Pustĕjov B 2 : 1  
17.kolo
20.4.2019 13:30 FK Pustĕjov B - SK Nová Horka 2 : 1  
20.4.2019 12:30 FK Lubojaty - Sokol Žilina B 1 : 4  
20.4.2019 16:00 TJ Rozkvĕt Heřmanice - FK Bílov 0 : 2  
20.4.2019 12:30 Sokol Kujavy - Spartak Lubina 0 : 3  
20.4.2019 16:00 Sokol Hostašovice - Sokol Vražné 10 : 2  
21.4.2019 16:00 TJ Jistebník B - SK Straník 2 : 6  
18.kolo
27.4.2019 16:00 Spartak Lubina - TJ Rozkvĕt Heřmanice 11 : 0  
27.4.2019 16:30 Sokol Žilina B - Sokol Hostašovice 2 : 3 P
27.4.2019 16:30 Sokol Vražné - FK Pustĕjov B 2 : 0  
27.4.2019 16:30 SK Nová Horka - TJ Jistebník B 2 : 3  
27.4.2019 16:30 FK Bílov - FK Lubojaty 5 : 0  
28.4.2019 16:30 SK Straník - Sokol Kujavy 4 : 2  
19.kolo
4.5.2019 14:00 FK Pustĕjov B - Sokol Hostašovice 3 : 2 P
4.5.2019 13:00 FK Bílov - Sokol Žilina B 6 : 5  
4.5.2019 16:30 FK Lubojaty - Spartak Lubina 1 : 3  
4.5.2019 13:00 TJ Rozkvĕt Heřmanice - SK Straník 1 : 5  
4.5.2019 16:30 Sokol Kujavy - SK Nová Horka 3 : 4  
5.5.2019 16:30 TJ Jistebník B - Sokol Vražné 2 : 5  
20.kolo
11.5.2019 16:00 Spartak Lubina - FK Bílov 1 : 2  
11.5.2019 16:30 Sokol Žilina B - FK Pustĕjov B 1 : 6  
11.5.2019 13:00 Sokol Hostašovice - TJ Jistebník B 4 : 3 P
11.5.2019 13:00 Sokol Vražné - Sokol Kujavy 4 : 1  
11.5.2019 16:30 SK Nová Horka - TJ Rozkvĕt Heřmanice 3 : 0 kontumace
12.5.2019 16:30 SK Straník - FK Lubojaty 8 : 0  
21.kolo
18.5.2019 13:30 Spartak Lubina - Sokol Žilina B 4 : 1  
18.5.2019 17:00 FK Bílov - SK Straník 5 : 4 P
18.5.2019 13:30 FK Lubojaty - SK Nová Horka 0 : 2  
18.5.2019 17:00 TJ Rozkvĕt Heřmanice - Sokol Vražné 2 : 5  
18.5.2019 13:30 Sokol Kujavy - Sokol Hostašovice 2 : 1 P
19.5.2019 17:00 TJ Jistebník B - FK Pustĕjov B 4 : 0  
22.kolo
25.5.2019 14:30 FK Pustĕjov B - Sokol Kujavy 1 : 4  
25.5.2019 17:00 Sokol Žilina B - TJ Jistebník B 2 : 0  
26.5.2019 17:00 Sokol Hostašovice - TJ Rozkvĕt Heřmanice 8 : 1  
25.5.2019 13:30 Sokol Vražné - FK Lubojaty 3 : 2  
25.5.2019 13:30 SK Nová Horka - FK Bílov 2 : 5  
26.5.2019 17:00 SK Straník - Spartak Lubina 0 : 7  
12.kolo
1.6.2019 16:00 Spartak Lubina - SK Nová Horka 5 : 0  
1.6.2019 13:30 Sokol Žilina B - SK Straník 1 : 2 P
1.6.2019 17:00 FK Bílov - Sokol Vražné 1 : 2  
1.6.2019 17:00 FK Lubojaty - Sokol Hostašovice 2 : 5  
2.6.2019 14:00 TJ Rozkvĕt Heřmanice - FK Pustĕjov B 3 : 2  
2.6.2019 17:00 TJ Jistebník B - Sokol Kujavy 10 : 0  
13.kolo
8.6.2019 14:30 FK Pustĕjov B - FK Lubojaty 2 : 1  
8.6.2019 17:00 Sokol Kujavy - Sokol Žilina B 5 : 3  
8.6.2019 17:00 Sokol Hostašovice - FK Bílov 4 : 3  
8.6.2019 17:00 Sokol Vražné - Spartak Lubina 2 : 3 P
8.6.2019 17:00 SK Nová Horka - SK Straník 3 : 1  
9.6.2019 17:00 TJ Jistebník B - TJ Rozkvĕt Heřmanice 0 : 6  
14.kolo
15.6.2019 16:00 Spartak Lubina - Sokol Hostašovice 3 : 1  
15.6.2019 13:30 Sokol Žilina B - SK Nová Horka 4 : 0  
15.6.2019 13:30 FK Bílov - FK Pustĕjov B 5 : 1  
15.6.2019 13:30 FK Lubojaty - TJ Jistebník B 2 : 0  
15.6.2019 14:00 TJ Rozkvĕt Heřmanice - Sokol Kujavy 2 : 1  
16.6.2019 17:00 SK Straník - Sokol Vražné 2 : 5                

 

Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek Pen.  
3.kolo
18.8.2018 14:00 Sokol Vražné - SK Straník 3 : 4 P
18.8.2018 14:30 FK Pustĕjov B - FK Bílov 0 : 9  
18.8.2018 17:00 SK Nová Horka - Sokol Žilina B 1 : 2 P
18.8.2018 17:00 Sokol Kujavy - TJ Rozkvĕt Heřmanice 5 : 4  
19.8.2018 17:00 Sokol Hostašovice - Spartak Lubina 1 : 3  
19.8.2018 17:00 TJ Jistebník B - FK Lubojaty 4 : 3  
4.kolo
25.8.2018 14:00 Spartak Lubina - FK Pustĕjov B 4 : 1  
28.9.2018 15:00 FK Bílov - TJ Jistebník B 6 : 0  
25.8.2018 17:00 FK Lubojaty - Sokol Kujavy 0 : 4  
25.8.2018 17:00 Sokol Žilina B - TJ Rozkvĕt Heřmanice 1 : 2  
25.8.2018 17:00 SK Nová Horka - Sokol Vražné 2 : 3 P
26.8.2018 17:00 SK Straník - Sokol Hostašovice 0 : 3  
5.kolo
1.9.2018 13:30 Sokol Kujavy - FK Bílov 2 : 1  
2.9.2018 14:00 FK Pustĕjov B - SK Straník 2 : 3  
1.9.2018 16:30 Sokol Hostašovice - SK Nová Horka 3 : 1  
1.9.2018 14:00 Sokol Vražné - Sokol Žilina B 5 : 2  
1.9.2018 16:30 TJ Rozkvĕt Heřmanice - FK Lubojaty 2 : 1 P
2.9.2018 16:30 TJ Jistebník B - Spartak Lubina 3 : 4 P
6.kolo
8.9.2018 13:30 Sokol Žilina B - FK Lubojaty 3 : 2  
8.9.2018 16:00 Spartak Lubina - Sokol Kujavy 2 : 1  
8.9.2018 16:30 FK Bílov - TJ Rozkvĕt Heřmanice 8 : 0  
8.9.2018 16:30 SK Nová Horka - FK Pustĕjov B 3 : 0  
8.9.2018 16:30 Sokol Vražné - Sokol Hostašovice 2 : 7  
9.9.2018 16:30 SK Straník - TJ Jistebník B 7 : 1  
7.kolo
15.9.2018 13:00 Sokol Hostašovice - Sokol Žilina B 5 : 0  
15.9.2018 13:30 FK Pustĕjov B - Sokol Vražné 1 : 7  
15.9.2018 16:00 Sokol Kujavy - SK Straník 2 : 1  
15.9.2018 16:00 TJ Rozkvĕt Heřmanice - Spartak Lubina 0 : 5  
15.9.2018 16:00 FK Lubojaty - FK Bílov 1 : 5  
16.9.2018 16:00 TJ Jistebník B - SK Nová Horka 3 : 0  
8.kolo
22.9.2018 13:00 SK Nová Horka - Sokol Kujavy 2 : 3 P
22.9.2018 13:00 Spartak Lubina - FK Lubojaty 6 : 2  
22.9.2018 16:00 Sokol Žilina B - FK Bílov 6 : 2  
22.9.2018 16:00 Sokol Vražné - TJ Jistebník B 2 : 1  
22.9.2018 16:00 Sokol Hostašovice - FK Pustĕjov B 4 : 0  
23.9.2018 16:00 SK Straník - TJ Rozkvĕt Heřmanice 8 : 0  
9.kolo
29.9.2018 12:30 FK Lubojaty - SK Straník 3 : 2  
29.9.2018 14:30 TJ Rozkvĕt Heřmanice - SK Nová Horka 1 : 4  
29.9.2018 13:00 FK Pustĕjov B - Sokol Žilina B 2 : 4  
29.9.2018 15:30 Sokol Kujavy - Sokol Vražné 4 : 1  
29.9.2018 15:30 FK Bílov - Spartak Lubina 4 : 3  
30.9.2018 15:30 TJ Jistebník B - Sokol Hostašovice 0 : 2  
10.kolo
6.10.2018 12:00 Sokol Hostašovice - Sokol Kujavy 3 : 0  
7.10.2018 10:15 Sokol Žilina B - Spartak Lubina 1 : 2  
6.10.2018 12:00 SK Nová Horka - FK Lubojaty 4 : 1  
6.10.2018 12:30 FK Pustĕjov B - TJ Jistebník B 2 : 3  
6.10.2018 15:00 Sokol Vražné - TJ Rozkvĕt Heřmanice 4 : 3  
7.10.2018 15:00 SK Straník - FK Bílov 3 : 4  
11.kolo
13.10.2018 12:00 Sokol Kujavy - FK Pustĕjov B 1 : 3  
13.10.2018 12:00 TJ Rozkvĕt Heřmanice - Sokol Hostašovice 1 : 2  
13.10.2018 12:00 FK Bílov - SK Nová Horka 3 : 0  
13.10.2018 15:00 FK Lubojaty - Sokol Vražné 1 : 2  
13.10.2018 15:00 Spartak Lubina - SK Straník 6 : 2  
14.10.2018 15:00 TJ Jistebník B - Sokol Žilina B 4 : 3  
1.kolo
20.10.2018 11:30 FK Pustĕjov B - TJ Rozkvĕt Heřmanice 2 : 1  
20.10.2018 14:00 Sokol Vražné - FK Bílov 5 : 2  
20.10.2018 14:00 SK Nová Horka - Spartak Lubina 2 : 1  
20.10.2018 14:00 Sokol Hostašovice - FK Lubojaty 5 : 0  
21.10.2018 14:00 SK Straník - Sokol Žilina B 4 : 1  
21.10.2018 11:00 Sokol Kujavy - TJ Jistebník B 3 : 1  
2.kolo
27.10.2018 11:00 FK Lubojaty - FK Pustĕjov B 2 : 0  
27.10.2018 14:00 TJ Rozkvĕt Heřmanice - TJ Jistebník B 4 : 3  
27.10.2018 14:00 Sokol Žilina B - Sokol Kujavy 1 : 2  
27.10.2018 14:00 FK Bílov - Sokol Hostašovice 1 : 3  
27.10.2018 14:00 Spartak Lubina - Sokol Vražné 1 : 2  
27.10.2018 14:00 SK Straník - SK Nová Horka 5 : 2  

 

TOPlist
aktualizováno: 18.06.2019 21:48:23