IV.třída muži

WWW KLUBŮ: FK Bílov    TJ Rozkvět Heřmanice    Sokol Hostašovice   TJ Jistebník                                            Sokol Kujavy    Spartak Lubina    FK Lubojaty      SK Nová Horka    FK Pustějov                                              SK Straník     Sokol Vražné      Sokol Žilina  

 

Tabulka 2018 / 2019
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B +/-
1. FK Bílov 1 1 0 0 0 9 : 0 3 (3)
2. Sokol Kujavy 1 1 0 0 0 5 : 4 3 (0)
3. SK Straník 1 0 1 0 0 3 : 3 2 (2)
4. Sokol Žilina B 1 0 1 0 0 1 : 1 2 (2)
5. Sokol Vražné 1 0 0 1 0 3 : 3 1 (-2)
6. SK Nová Horka 1 0 0 1 0 1 : 1 1 (-2)
7. Sokol Hostašovice 0 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
7. TJ Jistebník B 0 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
7. FK Lubojaty 0 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
7. Spartak Lubina 0 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
11. TJ Rozkvĕt Heřmanice 1 0 0 0 1 4 : 5 0 (0)
12. FK Pustĕjov B 1 0 0 0 1 0 : 9 0 (-3)

 

 

Vysvětlivky: Z=počet zápasů  / V=výhra  /  P=prohra  / VPP=výhra po penaltách  / PPP=prohra po penaltách

 

                                IV.třída muži  2018-19 (změny během sezóny vyhrazeny)   
  Termínová listina - podzim 2018  
  červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu        P = po prodloužení      = Zápis o utkání

 

Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek Pen.  
3.kolo
18.8.2018 14:00 Sokol Vražné - SK Straník 3 : 4 P
18.8.2018 14:30 FK Pustĕjov B - FK Bílov 0 : 9  
18.8.2018 17:00 SK Nová Horka - Sokol Žilina B 1 : 2 P
18.8.2018 17:00 Sokol Kujavy - TJ Rozkvĕt Heřmanice 5 : 4  
19.8.2018 17:00 Sokol Hostašovice - Spartak Lubina   :      
19.8.2018 17:00 TJ Jistebník B - FK Lubojaty   :      
4.kolo
25.8.2018 14:00 Spartak Lubina - FK Pustĕjov B   :      
25.8.2018 14:00 FK Bílov - TJ Jistebník B   :      
25.8.2018 17:00 FK Lubojaty - Sokol Kujavy   :      
25.8.2018 17:00 Sokol Žilina B - TJ Rozkvĕt Heřmanice   :      
25.8.2018 17:00 SK Nová Horka - Sokol Vražné   :      
26.8.2018 17:00 SK Straník - Sokol Hostašovice   :      
5.kolo
1.9.2018 13:30 Sokol Kujavy - FK Bílov   :      
2.9.2018 14:00 FK Pustĕjov B - SK Straník   :      
1.9.2018 16:30 Sokol Hostašovice - SK Nová Horka   :      
1.9.2018 16:30 Sokol Vražné - Sokol Žilina B   :      
1.9.2018 16:30 TJ Rozkvĕt Heřmanice - FK Lubojaty   :      
2.9.2018 16:30 TJ Jistebník B - Spartak Lubina   :      
6.kolo
8.9.2018 13:30 Sokol Žilina B - FK Lubojaty   :      
8.9.2018 16:00 Spartak Lubina - Sokol Kujavy   :      
8.9.2018 16:30 FK Bílov - TJ Rozkvĕt Heřmanice   :      
8.9.2018 16:30 SK Nová Horka - FK Pustĕjov B   :      
8.9.2018 16:30 Sokol Vražné - Sokol Hostašovice   :      
9.9.2018 16:30 SK Straník - TJ Jistebník B   :      
7.kolo
15.9.2018 13:00 Sokol Hostašovice - Sokol Žilina B   :      
15.9.2018 13:30 FK Pustĕjov B - Sokol Vražné   :      
15.9.2018 16:00 Sokol Kujavy - SK Straník   :      
15.9.2018 16:00 TJ Rozkvĕt Heřmanice - Spartak Lubina   :      
15.9.2018 16:00 FK Lubojaty - FK Bílov   :      
16.9.2018 16:00 TJ Jistebník B - SK Nová Horka   :      
8.kolo
22.9.2018 13:00 SK Nová Horka - Sokol Kujavy   :      
22.9.2018 13:00 Spartak Lubina - FK Lubojaty   :      
22.9.2018 16:00 Sokol Žilina B - FK Bílov   :      
22.9.2018 16:00 Sokol Vražné - TJ Jistebník B   :      
22.9.2018 16:00 Sokol Hostašovice - FK Pustĕjov B   :      
23.9.2018 16:00 SK Straník - TJ Rozkvĕt Heřmanice   :      
9.kolo
29.9.2018 12:30 FK Lubojaty - SK Straník   :      
29.9.2018 12:30 TJ Rozkvĕt Heřmanice - SK Nová Horka   :      
29.9.2018 13:00 FK Pustĕjov B - Sokol Žilina B   :      
29.9.2018 15:30 Sokol Kujavy - Sokol Vražné   :      
29.9.2018 15:30 FK Bílov - Spartak Lubina   :      
30.9.2018 15:30 TJ Jistebník B - Sokol Hostašovice   :      
10.kolo
6.10.2018 12:00 Sokol Hostašovice - Sokol Kujavy   :      
6.10.2018 12:00 Sokol Žilina B - Spartak Lubina   :      
6.10.2018 12:00 SK Nová Horka - FK Lubojaty   :      
6.10.2018 12:30 FK Pustĕjov B - TJ Jistebník B   :      
6.10.2018 15:00 Sokol Vražné - TJ Rozkvĕt Heřmanice   :      
7.10.2018 15:00 SK Straník - FK Bílov   :      
11.kolo
13.10.2018 12:00 Sokol Kujavy - FK Pustĕjov B   :      
13.10.2018 12:00 TJ Rozkvĕt Heřmanice - Sokol Hostašovice   :      
13.10.2018 12:00 FK Bílov - SK Nová Horka   :      
13.10.2018 15:00 FK Lubojaty - Sokol Vražné   :      
13.10.2018 15:00 Spartak Lubina - SK Straník   :      
14.10.2018 15:00 TJ Jistebník B - Sokol Žilina B   :      
1.kolo
20.10.2018 11:00 Sokol Vražné - FK Bílov   :      
20.10.2018 11:30 FK Pustĕjov B - TJ Rozkvĕt Heřmanice   :      
20.10.2018 14:00 SK Nová Horka - Spartak Lubina   :      
20.10.2018 14:00 Sokol Hostašovice - FK Lubojaty   :      
21.10.2018 14:00 SK Straník - Sokol Žilina B   :      
21.10.2018 14:00 TJ Jistebník B - Sokol Kujavy   :      
2.kolo
27.10.2018 11:00 FK Lubojaty - FK Pustĕjov B   :      
27.10.2018 14:00 TJ Rozkvĕt Heřmanice - TJ Jistebník B   :      
27.10.2018 14:00 Sokol Žilina B - Sokol Kujavy   :      
27.10.2018 14:00 FK Bílov - Sokol Hostašovice   :      
27.10.2018 14:00 Spartak Lubina - Sokol Vražné   :      
28.10.2018 14:00 SK Straník - SK Nová Horka   :      

 

TOPlist
aktualizováno: 18.08.2018 19:31:41