IV.třída muži

facebook/WWW KLUBŮ:    FK Bílov       Niva Hladké Životice   TJ Jistebník    Sokol Kujavy   FK Lubojaty     TJ Mořkov   SK Statek Nová Horka     FK Pustějov      FK Skotnice    Sokol Straník     Sokol Vražné       Sokol Ženklava    Sokol Žilina

Tabulka 2019 / 2020
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B +/-
1. Sokol Ženklava 12 10 0 1 1 73 : 17 31 (16)
2. FK Bílov 12 10 0 0 3 53 : 28 30 (12)
3. TJ Jistebník B 12 8 0 1 3 40 : 22 25 (7)
4. SK Straník 12 7 1 0 4 41 : 21 23 (8)
5. Sokol Vražné 12 7 1 0 4 37 : 24 23 (5)
6. SK Nová Horka 12 5 2 1 4 26 : 28 20 (2)
7. Sokol Žilina B 12 4 2 1 5 23 : 31 17 (-4)
8. Sokol Kujavy 12 5 0 2 5 29 : 45 17 (-1)
9. FK Lubojaty 12 4 1 1 6 24 : 31 15 (-3)
10. FK Skotnice B 12 4 0 0 8 23 : 37 12 (-6)
11. TJ Niva Hladké Životice 12 3 1 0 8 18 : 33 11 (-10)
12. FK Putĕjov B 12 2 0 0 10 17 : 52 6 (-12)
13. TJ Mořkov B 12 1 0 1 10 22 : 57 4 (-14)

 

 

Vysvětlivky: Z=počet zápasů  / V=výhra  /  P=prohra  / VPP=výhra po penaltách  / PPP=prohra po penaltách


 

 

 

                                IV.třída muži  2019-20 (změny během sezóny vyhrazeny) 
                                 
                          Termínová listina     
 
   FK Skotnice B - hřiště Mošnov
  červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu           P  = po penaltách      = Zápis o utkání
 
Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek Pen.  
2.kolo
10.8.2019 17:00 SK Nová Horka - Sokol Žilina B 2 : 1 P
10.8.2019 17:00 FK Bílov - TJ Mořkov B 6 : 1  
10.8.2019 17:00 FK Lubojaty - TJ Jistebník B 1 : 3  
10.8.2019 17:00 Sokol Kujavy - TJ Niva Hladké Životice 2 : 3 P
  Sokol Vražné -  v o l n o   :      
11.8.2019 17:00 FK Skotnice B - SK Straník 3 : 0  
11.8.2019 17:00 Sokol Ženklava - FK Pustĕjov B 11 : 1  
3.kolo
18.8.2019 13:30 FK Pustĕjov B - FK Bílov 2 : 10  
18.8.2019 17:00 FK Lubojaty - TJ Mořkov B   4 : 2  
  v o l n o - FK Skotnice B   :      
18.8.2019 16:00 TJ Niva Hladké Životice - Sokol Vražné 1 : 3  
18.8.2019 17:00 TJ Jistebník B - Sokol Kujavy 5 : 0  
18.8.2019 17:00 Sokol Žilina B - Sokol Ženklava 3 : 2 P
18.8.2019 17:00 SK Straník - SK Nová Horka 7 : 3  
4.kolo
24.8.2019 17:00 FK Bílov - Sokol Žilina B 4 : 1  
24.8.2019 17:00 FK Lubojaty - FK Pustĕjov B 3 : 1  
24.8.2019 17:00 Sokol Kujavy - TJ Mořkov B 6 : 2  
24.8.2019 17:00 Sokol Vražné - TJ Jistebník B 1 : 3  
   v o l n o - TJ Niva Hladké Životice   :      
25.8.2019 17:00 FK Skotnice B - SK Nová Horka 2 : 1  
25.8.2019 17:00 Sokol Ženklava - SK Straník 4 : 0  
5.kolo
31.8.2019 14:00 FK Pustĕjov B - Sokol Kujavy 0 : 1  
31.8.2019 16:30 TJ Mořkov B - Sokol Vražné 1 : 5  
31.8.2019 16:30 SK Nová Horka - Sokol Ženklava 2 : 7  
1.9.2019 16:00 TJ Niva Hladké Životice - FK Skotnice B 1 : 3  
  TJ Jistebník B - v o l n o   :      
1.9.2019 16:30 Sokol Žilina B - FK Lubojaty 1 : 0 P
1.9.2019 16:30 SK Straník - FK Bílov 2 : 4  
6.kolo
7.9.2019 16:00 FK Bílov - SK Nová Horka 4 : 1  
8.9.2019 16:00 FK Lubojaty - SK Straník 1 : 3  
7.9.2019 16:00 Sokol Kujavy - Sokol Žilina B 4 : 2  
8.9.2019 16:00 Sokol Vražné - FK Pustĕjov B 7 : 1  
8.9.2019 16:00 FK Skotnice B - Sokol Ženklava 0 : 9  
   v o l n o - TJ Mořkov B   :      
8.9.2019 16:00 TJ Niva Hladké Životice - TJ Jistebník B 0 : 3  
7.kolo
  FK Pustĕjov B -  v o l n o   :      
14.9.2019 16:00 TJ Mořkov B - TJ Niva Hladké Životice 2 : 3  
14.9.2019 16:00 SK Nová Horka - FK Lubojaty 2 : 1  
15.9.2019 16:00 TJ Jistebník B - FK Skotnice B 4 : 2  
15.9.2019 16:00 Sokol Žilina B - Sokol Vražné 1 : 2  
15.9.2019 16:00 SK Straník - Sokol Kujavy 7 : 0  
15.9.2019 16:00 Sokol Ženklava - FK Bílov 4 : 6  
8.kolo
9.11.2019 13:30 FK Lubojaty - Sokol Ženklava 2 : 6  
21.9.2019 16:00 Sokol Kujavy - SK Nová Horka 1 : 3  
21.9.2019 16:00 Sokol Vražné - SK Straník 2 : 4  
22.9.2019 16:00 FK Skotnice B - FK Bílov 2 : 3  
  v o l n o - Sokol Žilina B   :      
22.9.2019 16:00 TJ Niva Hladké Životice - FK Pustĕjov B 5 : 1  
22.9.2019 16:00 TJ Jistebník B - TJ Mořkov B 8 : 0  
9.kolo
28.9.2019 13:00 FK Pustĕjov B - TJ Jistebník B 2 : 4  
28.9.2019 15:30 TJ Mořkov B - FK Skotnice B 6 : 2  
28.9.2019 15:30 SK Nová Horka - Sokol Vražné 2 : 3 P
28.9.2019 15:30 FK Bílov - FK Lubojaty 5 : 2  
29.9.2019 15:30 Sokol Žilina B - TJ Niva Hladké Životice 3 : 0  
  SK Straník -  v o l n o   :      
29.9.2019 15:30 Sokol Ženklava - Sokol Kujavy 10 : 0  
10.kolo
5.10.2019 15:00 Sokol Kujavy - FK Bílov 7 : 2  
5.10.2019 15:00 Sokol Vražné - Sokol Ženklava 2 : 3  
5.10.2019 15:00 TJ Mořkov B - FK Pustĕjov B 3 : 4  
6.10.2019 15:00 FK Skotnice B - FK Lubojaty 1 : 3  
6.10.2019 15:00 TJ Jistebník B - Sokol Žilina B 6 : 1  
  v o l n o - SK Nová Horka   :      
6.10.2019 15:00 TJ Niva Hladké Životice - SK Straník 2 : 1  
11.kolo
12.10.2019 12:30 FK Pustĕjov B - FK Skotnice B 3 : 0  
12.10.2019 15:00 SK Nová Horka - TJ Niva Hladké Životice 6 : 0  
12.10.2019 15:00 FK Bílov - Sokol Vražné 2 : 5  
12.10.2019 15:00 FK Lubojaty - Sokol Kujavy 4 : 3 P
12.10.2019 15:00 Sokol Žilina B - TJ Mořkov B 6 : 2  
13.10.2019 15:00 SK Straník - TJ Jistebník B 5 : 1  
  Sokol Ženklava -  v p l n o   :      
12.kolo
19.10.2019 11:30 FK Pustĕjov B - Sokol Žilina B 1 : 3  
19.10.2019 14:00 Sokol Vražné - FK Lubojaty 4 : 2  
19.10.2019 14:00 TJ Mořkov B - SK Straník 2 : 3 P
20.10.2019 14:00 FK Skotnice B - Sokol Kujavy 7 : 0  
20.10.2019 14:00 TJ Jistebník B - SK Nová Horka 2 : 3 P
  v o l n o - FK Bílov   :      
20.10.2019 14:00 TJ Niva Hladké Životice - Sokol Ženklava 1 : 3  
13.kolo
26.10.2019 14:00 SK Nová Horka - TJ Mořkov B 2 : 1  
26.10.2019 14:00 FK Bílov - TJ Niva Hladké Životice 4 : 1  
  FK Lubojaty -  v o l n o   :      
26.10.2019 14:00 Sokol Kujavy - Sokol Vražné 5 : 2  
27.10.2019 14:00 Sokol Žilina B - FK Skotnice B 3 : 1  
27.10.2019 14:00 SK Straník - FK Pustĕjov B 4 : 1  
27.10.2019 14:00 Sokol Ženklava - TJ Jistebník B 5 : 1  
1.kolo
2.11.2019 11:30 FK Pustĕjov B - SK Nová Horka 0 : 1  
2.11.2019 14:00 Sokol Vražné - FK Skotnice B 4 : 0  
2.11.2019 14:00 TJ Mořkov B - Sokol Ženklava 0 : 9  
3.11.2019 14:00 TJ Jistebník B - FK Bílov 0 : 3 kontumace
3.11.2019 14:00 Sokol Žilina B - SK Straník 0 : 7  
  v o l n o - Sokol Kujavy   :      
2.11.2019 14:00 TJ Niva Hladké Životice - FK Lubojaty 1 : 2  

                                                                                                                                                                                                                           zdroj:FAČR

TOPlist
aktualizováno: 10.12.2019 07:42:44