OP dorost

 

Tabulka 2019 / 2020
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B +/-
1. TJ Odry 5 4 1 0 0 15 : 5 14 (5)
2. Fotbal Studénla 4 3 0 0 1 18 : 6 9 (0)
3. FK Štrambek 6 3 0 0 3 17 : 18 9 (-3)
4. Fulnek/Dĕrné 4 2 0 1 1 15 : 13 7 (4)
5. FC Vlčovice-Mniší 3 1 1 0 1 8 : 3 5 (-1)
6. Sokol Žilina 5 0 0 1 4 6 : 25 1 (-5)
7. TJ Mořkov 3 0 0 0 3 5 : 14 0 (0)

 

                                                                                                                                                                    zdroj: FAČR     

    

                        OP dorost 2019-20 (změny během sezóny vyhrazeny)
                                     
                                       Termínová listina  
                      Fulnek/Děrné - hřiště Děrné
                  červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu
 
Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek Pen.  
3.kolo
18.9.2019 17:00 FK Štramberk - FC Vlčovice-Mniší   1:2      
11.9.2019 17:00 Fotbal Studénka - TJ Mořkov   6:3      
  Sokol Žilina - v o l n o   :      
18.8.2019 14:30 TJ Odry - Fulnek/Dĕrné   6:1      
4.kolo
24.8.2019 14:45 Fotbal Studénka - TJ Odry   0:1      
25.8.2019 14:00 FC Vlčovice-Mniší - Sokol Žilina   6:0      
25.8.2019 14:00 Fulnek/Dĕrné - FK Štramberk   7:3      
  TJ Mořkov - v o l n o   :      
5.kolo
31.8.2019 14:00 FK Štramberk - Fotbal Studénka   1:3      
1.9.2019 14:30 Sokol Žilina - Fulnek/Dĕrné   3:6      
1.9.2019 14:00 TJ Odry - TJ Mořkov   2:1      
  v o l n o - FC Vlčovice-Mniší   :      
6.kolo
7.9.2019 13:45 Fotbal Studénka - Sokol Žilina   9:1      
  Fulnek/Dĕrné - v o l n o   :      
8.9.2019 13:30 TJ Odry - FK Štramberk   5:2      
8.9.2019 14:00 TJ Mořkov - FC Vlčovice-Mniší   :      
7.kolo
14.9.2019 13:30 FK Štramberk - TJ Mořkov   6:1      
15.9.2019 14:00 Sokol Žilina - TJ Odry   1:2 P    
15.9.2019 14:00 FC Vlčovice-Mniší - Fulnek/Dĕrné   2:1 P    
  v o l n o - Fotbal Studénka   :      
1.kolo
21.9.2019 13:30 FK Štramberk - Sokol Žilina   3:1      
21.9.2019 13:45 Fotbal Studénka - FC Vlčovice-Mniší   :      
22.9.2019 13:00 Fulnek/Dĕrné - TJ Mořkov   :      
  TJ Odry - v o l n o   :      
2.kolo
29.9.2019 12:30 Fulnek/Dĕrné - Fotbal Studénka   :      
29.9.2019 13:30 TJ Mořkov - Sokol Žilina   :      
29.9.2019 14:00 FC Vlčovice-Mniší - TJ Odry   :      
  v o l n o - FK Štramberk   :      
11.kolo
5.10.2019 12:30 FK Štramberk - Fulnek/Dĕrné   :      
6.10.2019 14:00 Sokol Žilina - FC Vlčovice-Mniší   :      
6.10.2019 12:30 TJ Odry - Fotbal Studénka   :      
  v o l n o - TJ Mořkov   :      
10.kolo
13.10.2019 12:00 Fulnek/Dĕrné - TJ Odry   :      
13.10.2019 13:00 TJ Mořkov - Fotbal Studénka   :      
13.10.2019 14:00 FC Vlčovice-Mniší - FK Štramberk   :      
  v o l n o - Sokol Žilina   :      
9.kolo
  FK Štramberk - v o l n o   :      
19.10.2019 11:45 Fotbal Studénka - Fulnek/Dĕrné   :      
20.10.2019 14:00 Sokol Žilina - TJ Mořkov   :      
20.10.2019 11:30 TJ Odry - FC Vlčovice-Mniší   :      
8.kolo
27.10.2019 14:00 Sokol Žilina - FK Štramberk   :      
27.10.2019 12:00 TJ Mořkov - Fulnek/Dĕrné   :      
27.10.2019 14:00 FC Vlčovice-Mniší - Fotbal Studénka   :      
  v o l n o - TJ Odry   :
TOPlist
aktualizováno: 21.09.2019 16:03:54