OP dorost

     

        

Tabulka 2019 / 2020
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B +/-
1. Fulnek/Dĕrné 0 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. Fotbal Studénla 0 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. TJ Odry 0 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. FK Štramberk 0 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. Sokol Žilina 0 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. v o l n o 0 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. FC Vlčovice-Mniší 0 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. TJ Mořkov 0 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)

                                                                                                                                                                             zdroj: FAČR      foto:Pixabay

    

OP dorost 2019-20 (změny během sezóny vyhrazeny)
                      Fulnek/Děrné - hřiště Děrné
                  červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu
 
Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek Pen.  
3.kolo
17.8.2019 14:30 FK Štramberk - FC Vlčovice-Mniší   :      
17.8.2019 14:45 Fotbal Studénka - TJ Mořkov   :      
  Sokol Žilina - v o l n o   :      
18.8.2019 14:30 TJ Odry - Fulnek/Dĕrné   :      
4.kolo
24.8.2019 14:45 Fotbal Studénka - TJ Odry   :      
25.8.2019 14:00 FC Vlčovice-Mniší - Sokol Žilina   :      
25.8.2019 14:00 Fulnek/Dĕrné - FK Štramberk   :      
  TJ Mořkov - v o l n o   :      
5.kolo
31.8.2019 14:00 FK Štramberk - Fotbal Studénka   :      
1.9.2019 14:30 Sokol Žilina - Fulnek/Dĕrné   :      
1.9.2019 14:00 TJ Odry - TJ Mořkov   :      
  v o l n o - FC Vlčovice-Mniší   :      
6.kolo
7.9.2019 13:45 Fotbal Studénka - Sokol Žilina   :      
  Fulnek/Dĕrné - v o l n o   :      
8.9.2019 13:30 TJ Odry - FK Štramberk   :      
8.9.2019 14:00 TJ Mořkov - FC Vlčovice-Mniší   :      
7.kolo
14.9.2019 13:30 FK Štramberk - TJ Mořkov   :      
15.9.2019 14:00 Sokol Žilina - TJ Odry   :      
15.9.2019 14:00 FC Vlčovice-Mniší - Fulnek/Dĕrné   :      
  v o l n o - Fotbal Studénka   :      
1.kolo
21.9.2019 13:30 FK Štramberk - Sokol Žilina   :      
21.9.2019 13:45 Fotbal Studénka - FC Vlčovice-Mniší   :      
22.9.2019 13:00 Fulnek/Dĕrné - TJ Mořkov   :      
  TJ Odry - v o l n o   :      
2.kolo
29.9.2019 12:30 Fulnek/Dĕrné - Fotbal Studénka   :      
29.9.2019 13:30 TJ Mořkov - Sokol Žilina   :      
29.9.2019 14:00 FC Vlčovice-Mniší - TJ Odry   :      
  v o l n o - FK Štramberk   :      
11.kolo
5.10.2019 12:30 FK Štramberk - Fulnek/Dĕrné   :      
6.10.2019 14:00 Sokol Žilina - FC Vlčovice-Mniší   :      
6.10.2019 12:30 TJ Odry - Fotbal Studénka   :      
  v o l n o - TJ Mořkov   :      
10.kolo
13.10.2019 12:00 Fulnek/Dĕrné - TJ Odry   :      
13.10.2019 13:00 TJ Mořkov - Fotbal Studénka   :      
13.10.2019 14:00 FC Vlčovice-Mniší - FK Štramberk   :      
  v o l n o - Sokol Žilina   :      
9.kolo
  FK Štramberk - v o l n o   :      
19.10.2019 11:45 Fotbal Studénka - Fulnek/Dĕrné   :      
20.10.2019 14:00 Sokol Žilina - TJ Mořkov   :      
20.10.2019 11:30 TJ Odry - FC Vlčovice-Mniší   :      
8.kolo
27.10.2019 14:00 Sokol Žilina - FK Štramberk   :      
27.10.2019 12:00 TJ Mořkov - Fulnek/Dĕrné   :      
27.10.2019 14:00 FC Vlčovice-Mniší - Fotbal Studénka   :      
  v o l n o - TJ Odry   :
TOPlist
aktualizováno: 17.07.2019 23:03:54