OP muži

 WWW KLUBŮ      Sokol Bordovice     TJ Kunín     NFC Lichnov      FK Pustějov     Sokol Rybí     FK Skotnice  

                                    Slavia Stachovice       Fotbal Studénka     Lokomotiva Suchdol n/O     Kotouč Štramberk    

                                    FK Tísek      Sokol Trojanovice I     SK Velké Albrechtice     Sokol Vražné

 Vysvětlivky: Z=počet zápasů  / V=výhra  /  P=prohra  / VPP=výhra po penaltách  / PPP=prohra po penaltách

Tabulka 2016 / 2017
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B +/-
1. Sokol Trojanovice I 22 18 0 1 3 81 : 25 55 (22)
2. FK Pustĕjov 22 18 0 0 4 85 : 34 54 (21)
3. TJ Kunín 22 16 2 2 2 55 : 22 54 (21)
4. FK Tísek 21 11 2 2 6 51 : 33 39 (6)
5. NFC Lichnov 22 12 0 2 8 48 : 42 38 (5)
6. FK Skotnice 22 11 1 0 10 47 : 45 35 (2)
7. Lokomotiva Suchdol n/O 22 9 3 1 9 29 : 32 34 (-2)
8. Sokol Bordovice 22 9 2 1 10 37 : 47 32 (-1)
9. Fotbal Studénka 22 7 0 3 12 41 : 52 24 (-9)
10. SK Velké Albrechtice 21 5 3 1 12 29 : 34 22 (-8)
11. Slavia Stachovice 21 6 1 1 13 30 : 59 21 (-9)
12. Sokol Rybí 22 5 1 2 14 31 : 50 19 (-14)
13. Sokol Vražné 21 5 1 0 15 29 : 68 14 (-13)
14. Kotouč Štramberk 22 4 0 0 18 38 : 88 12 (-21)

 

 

 

 

                                    OP muži 2016-17 (změny během sezóny vyhrazeny)
Rozpis utkání :   Termínová listina jaro 2017 
                                                         Sokol Vražné -  odebrány 3 body rozhodnutím DK z 30.3.2017                             
červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu       P =  po pokutových kopech   = Zápis o utkání
 
Rozpis jarní části
Datum Zápas Výsledek    
  17.kolo
1.4.2017 12:30 Sokol Vražné - Sokol Rybí 2 : 5  
1.4.2017 15:30 FK Skotnice - NFC Lichnov 1 : 2  
1.4.2017 15:30 TJ Kunín - Fotbal Studénka 2 : 1 P
1.4.2017 15:30 Sokol Trojanovice I - Sokol Bordovice 1 : 2  
1.4.2017 15:30 Slavia Stachovice - SK Velké Albrechtice 1 : 0  
1.4.2017 15:30 Lokomotiva Suchdol n/O - Kotouč Štramberk 3 : 0  
2.4.2017 15:30 FK Tísek - FK Pustĕjov 2 : 3  
18.kolo
8.4.2017 12:30 Kotouč Štramberk - FK Tísek 2 : 4  
8.4.2017 15:30 FK Pustĕjov - Slavia Stachovice 6 : 1  
8.4.2017 15:30 SK Velké Albrechtice - Sokol Trojanovice I 1 : 2  
8.4.2017 15:30 Sokol Bordovice - TJ Kunín 2 : 1 P
8.4.2017 15:30 Fotbal Studénka - FK Skotnice 3 : 2  
9.4.2017 15:30 Sokol Rybí - Lokomotiva Suchdol n/O 0 : 2  
9.4.2017 15:30 NFC Lichnov - Sokol Vražné 7 : 2  
19.kolo
15.4.2017 13:00 Sokol Vražné - Fotbal Studénka 2 : 1 P
15.4.2017 16:00 FK Skotnice - Sokol Bordovice 3 : 1  
15.4.2017 16:00 TJ Kunín - SK Velké Albrechtice 4 : 0  
15.4.2017 13:00 Sokol Trojanovice I - FK Pustĕjov 2 : 1  
15.4.2017 16:00 Slavia Stachovice - Kotouč Štramberk 3 : 1  
16.4.2017 16:00 NFC Lichnov - Sokol Rybí 2 : 0  
16.4.2017 16:00 FK Tísek - Lokomotiva Suchdol n/O 1 : 0  
20.kolo
22.4.2017 13:00 Lokomotiva Suchdol n/O - Slavia Stachovice 4 : 3 P
22.4.2017 13:00 Kotouč Štramberk - Sokol Trojanovice I 0 : 4  
22.4.2017 16:00 FK Pustĕjov - TJ Kunín 1 : 3  
22.4.2017 16:00 SK Velké Albrechtice - FK Skotnice 1 : 2  
08.5.2017 15:00 Sokol Bordovice - Sokol Vražné 2 : 1  
22.4.2017 16:00 Fotbal Studénka - NFC Lichnov 2 : 1  
23.4.2017 16:00 Sokol Rybí - FK Tísek 0 : 1  
21.kolo
30.4.2017 16:30 Fotbal Studénka - Sokol Rybí 6 : 1  
01.6.2017 17:00 Sokol Vražné - SK Velké Albrechtice   :      
08.5.2017 16:30 FK Skotnice - FK Pustĕjov 2 : 5  
08.5.2017 10:00 TJ Kunín - Kotouč Štramberk 4 : 1  
17.5.2017 17:30 Sokol Trojanovice I - Lokomotiva Suchdol n/O 3 : 0  
25.5.2017 17:00 Slavia Stachovice - FK Tísek   :      
30.4.2017 16:30 NFC Lichnov - Sokol Bordovice 5 : 1  
22.kolo
6.5.2017 16:30 Lokomotiva Suchdol n/O - TJ Kunín 0 : 2  
6.5.2017 16:30 Kotouč Štramberk - FK Skotnice 1 : 2  
6.5.2017 16:30 FK Pustĕjov - Sokol Vražné 3 : 1  
6.5.2017 16:30 SK Velké Albrechtice - NFC Lichnov 2 : 3  
6.5.2017 13:30 Sokol Bordovice - Fotbal Studénka 2 : 0  
7.5.2017 16:30 Sokol Rybí - Slavia Stachovice 3 : 1  
7.5.2017 16:30 FK Tísek - Sokol Trojanovice I 3 : 1  
23.kolo
13.5.2017 16:30 Sokol Bordovice - Sokol Rybí 3 : 1  
13.5.2017 16:30 Fotbal Studénka - SK Velké Albrechtice 2 : 3 P
13.5.2017 16:30 Sokol Vražné - Kotouč Štramberk 1 : 7  
13.5.2017 13:30 FK Skotnice - Lokomotiva Suchdol n/O 3 : 1  
13.5.2017 13:30 TJ Kunín - FK Tísek 3 : 2  
13.5.2017 16:30 Sokol Trojanovice I - Slavia Stachovice 5 : 1  
14.5.2017 16:30 NFC Lichnov - FK Pustĕjov 1 : 3  
24.kolo
20.5.2017 17:00 Slavia Stachovice - TJ Kunín 0 : 1  
20.5.2017 17:00 Lokomotiva Suchdol n/O - Sokol Vražné 1 : 0  
20.5.2017 17:00 Kotouč Štramberk - NFC Lichnov 0 : 3  
21.5.2017 17:00 FK Pustĕjov - Fotbal Studénka 6 : 2  
20.5.2017 17:00 SK Velké Albrechtice - Sokol Bordovice 4 : 0  
21.5.2017 17:00 Sokol Rybí - Sokol Trojanovice I 1 : 2  
21.5.2017 17:00 FK Tísek - FK Skotnice 1 : 2 P
25.kolo
27.5.2017 14:00 SK Velké Albrechtice - Sokol Rybí   :      
27.5.2017 14:00 Sokol Bordovice - FK Pustĕjov   :      
27.5.2017 17:00 Fotbal Studénka - Kotouč Štramberk   :      
27.5.2017 17:00 Sokol Vražné - FK Tísek   :      
27.5.2017 17:00 FK Skotnice - Slavia Stachovice   :      
27.5.2017 17:00 TJ Kunín - Sokol Trojanovice I   :      
28.5.2017 17:00 NFC Lichnov - Lokomotiva Suchdol n/O   :      
26.kolo
3.6.2017 17:00 Sokol Trojanovice I - FK Skotnice   :      
3.6.2017 14:00 Slavia Stachovice - Sokol Vražné   :      
3.6.2017 17:00 Lokomotiva Suchdol n/O - Fotbal Studénka   :      
3.6.2017 17:00 Kotouč Štramberk - Sokol Bordovice   :      
3.6.2017 17:00 FK Pustĕjov - SK Velké Albrechtice   :      
4.6.2017 17:00 Sokol Rybí - TJ Kunín   :      
4.6.2017 17:00 FK Tísek - NFC Lichnov   :      
15.kolo
10.6.2017 17:00 FK Skotnice - Sokol Rybí   :      
10.6.2017 17:00 TJ Kunín - Sokol Vražné   :      
10.6.2017 14:00 Sokol Trojanovice I - NFC Lichnov   :      
10.6.2017 17:00 Slavia Stachovice - Fotbal Studénka   :      
10.6.2017 14:00 SK Velké Albrechtice - Lokomotiva Suchdol n/O   :      
10.6.2017 17:00 Kotouč Štramberk - FK Pustĕjov   :      
11.6.2017 17:00 FK Tísek - Sokol Bordovice   :      
16.kolo
07.6.2017 17:00 FK Pustĕjov - Lokomotiva Suchdol n/O   :      
17.6.2017 10:00 SK Velké Albrechtice - FK Tísek   :      
17.6.2017 17:00 Sokol Bordovice - Slavia Stachovice   :      
17.6.2017 17:00 Fotbal Studénka - Sokol Trojanovice I   :      
17.6.2017 17:00 Sokol Vražné - FK Skotnice   :      
17.6.2017 17:00 Sokol Rybí - Kotouč Štramberk   :      
18.6.2017 17:00 NFC Lichnov - TJ Kunín   :      
 
Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek      
2.kolo
13.8.2016 17:00 Sokol Vražné - TJ Kunín 0 : 2    
13.8.2016 17:00 Fotbal Studénka - Slavia Stachovice 6 : 2    
13.8.2016 17:00 Sokol Bordovice - FK Tísek 2 : 6    
13.8.2016 17:00 Lokomotiva Suchdol n/O - SK Velké Albrechtice 1 : 2    
13.8.2016 17:00 FK Pustĕjov - Kotouč Štramberk 10 : 0    
14.8.2016 17:00 Sokol Rybí - FK Skotnice 1 : 3    
14.8.2016 17:00 NFC Lichnov - Sokol Trojanovice I 0 : 5    
3.kolo
20.8.2016 17:00 Kotouč Štramberk - Sokol Rybí 0 : 3    
20.8.2016 17:00 Lokomotiva Suchdol n/O - FK Pustĕjov 1 : 4    
20.8.2016 17:00 Slavia Stachovice - Sokol Bordovice 2 : 3    
20.8.2016 17:00 Sokol Trojanovice I - Fotbal Studénka 13 : 1    
20.8.2016 17:00 TJ Kunín - NFC Lichnov 3 : 2    
    5.10.2016  17:00 FK Skotnice - Sokol Vražné      kontumace 3 : 0      
21.8.2016  17:00 FK Tísek - SK Velké Albrechtice 1 : 0 P  
4.kolo
27.8.2016 17:00 Fotbal Studénka - TJ Kunín 2 : 0    
28.8.2016 10:15  Sokol Bordovice - Sokol Trojanovice I 1 : 3    
27.8.2016 17:00 SK Velké Albrechtice - Slavia Stachovice 3 : 0    
27.8.2016 17:00 FK Pustĕjov - FK Tísek 4 : 3    
27.8.2016 17:00 Kotouč Štramberk - Lokomotiva Suchdol n/O 2 : 4    
28.8.2016 17:00 Sokol Rybí - Sokol Vražné 2 : 3    
28.8.2016 17:00 NFC Lichnov - FK Skotnice 2 : 0    
5.kolo
3.9.2016 16:30 Lokomotiva Suchdol n/O - Sokol Rybí 2 : 1 P  
3.9.2016 16:30 Slavia Stachovice - FK Pustĕjov 1 : 4    
3.9.2016 16:30 Sokol Trojanovice I - SK Velké Albrechtice 3 : 1    
3.9.2016 16:30 TJ Kunín - Sokol Bordovice 2 : 1 P  
3.9.2016 16:30 FK Skotnice - Fotbal Studénka 4 : 1    
3.9.2016 16:30 Sokol Vražné - NFC Lichnov 1 : 2    
4.9.2016 16:30 FK Tísek - Kotouč Štramberk 2 : 0    
6.kolo
10.9.2016 13:00 Fotbal Studénka - Sokol Vražné 5 : 1    
10.9.2016 16:00 Sokol Bordovice - FK Skotnice 1 : 4    
10.9.2016 13:00 SK Velké Albrechtice - TJ Kunín 2 : 1 P  
10.9.2016 16:00 FK Pustĕjov - Sokol Trojanovice I 0 : 3    
10.9.2016 16:00 Kotouč Štramberk - Slavia Stachovice 6 : 2    
11.9.2016 10:00 Lokomotiva Suchdol n/O - FK Tísek 1 : 2 P  
11.9.2016 16:00 Sokol Rybí - NFC Lichnov 3 : 2 P  
7.kolo
17.9.2016 16:00 Slavia Stachovice - Lokomotiva Suchdol n/O 3 : 0    
17.9.2016 16:00 Sokol Trojanovice I - Kotouč Štramberk 9 : 2    
17.9.2016 16:00 Sokol Kunín - FK Pustĕjov 2 : 1    
17.9.2016 16:00 FK Skotnice - SK Velké Albrechtice 1 : 0    
17.9.2016 16:00 Sokol Vražné - Sokol Bordovice 2 : 1    
18.9.2016 16:00 FK Tísek - Sokol Rybí 2 : 1    
18.9.2016 16:00 NFC Lichnov - Fotbal Studénka 1 : 0    
8.kolo
24.9.2016 16:00 Sokol Bordovice - NFC Lichnov 2 : 1 P  
24.9.2016 16:00 SK Velké Albrechtice - Sokol Vražné 1 : 2    
24.9.2016 16:00 FK Pustĕjov - FK Skotnice 4 : 2    
24.9.2016 16:00 Kotouč Štramberk - TJ Kunín 1 : 4    
24.9.2016 16:00 Lokomotiva Suchdol n/O - Sokol Trojanovice I 2 : 1 P  
25.9.2016 16:00 Sokol Rybí - Fotbal Studénka 4 : 2    
25.9.2016 16:00 FK Tísek - Slavia Stachovice 1 : 2 P  
1.kolo
28.9.2016 16:00 FK Pustĕjov - Sokol Rybí 6 : 1    
28.9.2016 10:00 Kotouč Štramberk - SK Velké Albrechtice 2 : 1    
28.9.2016 16:00 Lokomotiva Suchdol n/O - Sokol Bordovice 3 : 0    
28.9.2016 16:00 FK Tísek - Fotbal Studénka 2 : 1    
28.9.2016 16:00 Slavia Stachovice - NFC Lichnov 2 : 1    
28.9.2016 13:00 Sokol Trojanovice I - Sokol Vražné 7 : 1    
28.9.2016 10:00 TJ Kunín - FK Skotnice 6 : 0    
9.kolo
1.10.2016 15:30 Slavia Stachovice - Sokol Rybí 2 : 1    
1.10.2016 15:30 Sokol Trojanovice I - FK Tísek 5 : 1    
2.10.2016 15:30 TJ Kunín - Lokomotiva Suchdol n/O 3 : 0    
2.10.2016 14:00 FK Skotnice - Kotouč Štramberk 6 : 3    
1.10.2016 15:30 Sokol Vražné - FK Pustĕjov 2 : 3    
1.10.2016 15:30 Fotbal Studénka - Sokol Bordovice 0 : 1    
2.10.2016 15:30 NFC Lichnov - SK Velké Albrechtice 2 : 1    
10.kolo
8.10.2016 15:00 SK Velké Albrechtice - Fotbal Studénka 2 : 1    
8.10.2016 15:00 FK Pustĕjov - NFC Lichnov 9 : 0    
8.10.2016 15:00 Kotouč Štramberk - Sokol Vražné 2 : 1    
8.10.2016 15:00 Lokomotiva Suchdol n/O - FK Skotnice 3 : 1    
8.10.2016 12:00 Slavia Stachovice - Sokol Trojanovice I 1 : 2    
9.10.2016 15:00 Sokol Rybí - Sokol Bordovice 2 : 0    
9.10.2016 15:00 FK Tísek - TJ Kunín 1 : 2    
11.kolo
15.10.2016 15:00 Sokol Trojanovice I - Sokol Rybí 4 : 1    
15.10.2016 15:00 TJ Kunín - Slavia Stachovice 4 : 1    
15.10.2016 15:00 FK Skotnice - FK Tísek 3 : 2    
15.10.2016 12:00 Sokol Vražné - Lokomotiva Suchdol n/O 0 : 2    
15.10.2016 15:00 Fotbal Studénka - FK Pustĕjov 0 : 1    
15.10.2016 15:00 Sokol Bordovice - SK Velké Albrechtice 3 : 0    
16.10.2016 15:00 NFC Lichnov - Kotouč Štramberk 6 : 4    
12.kolo
22.10.2016 10:00 FK Pustĕjov - Sokol Bordovice 5 : 3    
22.10.2016 14:00 Kotouč Štramberk - Fotbal Studénka 1 : 4    
22.10.2016 14:00 Lokomotiva Suchdol n/O - NFC Lichnov 1 : 0    
22.10.2016 14:00 Slavia Stachovice - FK Skotnice 2 : 1    
22.10.2016 14:00 Sokol Trojanovice I - TJ Kunín 4 : 2    
23.10.2016 14:00 Sokol Rybí - SK Velké Albrechtice 0 : 1 P  
23.10.2016 14:00 FK Tísek - Sokol Vražné 11 : 1    
13.kolo
29.10.2016 14:00 TJ Kunín - Sokol Rybí 3 : 0    
28.10.2016 14:00 FK Skotnice - Sokol Trojanovice I 1 : 2    
29.10.2016 14:00 Sokol Vražné - Slavia Stachovice 4 : 1    
29.10.2016 14:00 Fotbal Studénka - Lokomotiva Suchdol n/O 0 : 1    
29.10.2016 14:00 Sokol Bordovice - Kotouč Štramberk 6 : 2    
29.10.2016 10:00 SK Velké Albrechtice - FK Pustĕjov 1 : 3    
30.10.2016 14:00 NFC Lichnov - FK Tísek 1 : 2    
14.kolo
5.11.2016 14:00 SK Velké Albrechtice - Kotouč Štramberk 6 : 1    
5.11.2016 14:00 Sokol Bordovice - Lokomotiva Suchdol n/O 2 : 0    
5.11.2016 14:00 Fotbal Studénka - FK Tísek 1 : 3    
5.11.2016 14:00 Sokol Vražné - Sokol Trojanovice I 3 : 0    
5.11.2016 14:00 FK Skotnice - TJ Kunín 2 : 3    
26.03.2017 15:00 Sokol Rybí - FK Pustĕjov 1 : 3    
5.11.2016 14:00 NFC Lichnov - Slavia Stachovice 4 : 0    

                                                                                                                                                                                              zdroj: FAČR

 

 

TOPlist
aktualizováno: 23.05.2017 20:59:21