OP muži

  WWW KLUBŮ: Sokol Bordovice      FK Hodslavice          Sokol Kateřinice      TJ Kunín                                                                          NFC Lichnov       TJ Rybí       FK Skotnice     Slavia Stachovice      Fotbal Studénka                                     TJ Lokomotiva Suchdol n/O      FK Tísek         FK Trojanovice I                                                                            TJ Trojanovice-Bystré       SK Velké Albrechtice 

 

Tabulka 2017 / 2018
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B +/-
1. TJ Kunín 1 1 0 0 0 6 : 1 3 (3)
2. FK Skotnice 1 1 0 0 0 4 : 0 3 (3)
3. FK Trojanovice I 1 1 0 0 0 4 : 1 3 (0)
4. TJ Lokomotiva Suchdol n/O 1 1 0 0 0 3 : 0 3 (3)
5. NFC Lichnov 1 1 0 0 0 3 : 1 3 (0)
6. Sokol Kateřinice 1 1 0 0 0 2 : 0 3 (0)
7. FK Hodslavice 1 0 1 0 0 2 : 2 2 (-1)
8. TJ Rybí 1 0 0 1 0 2 : 2 1 (1)
9. Slavia Stachovice 1 0 0 0 1 1 : 3 0 (0)
10. TJ Trojanovice-Bystré 1 0 0 0 1 0 : 2 0 (0)
11. Fotbal Studénka 1 0 0 0 1 1 : 4 0 (0)
12. SK Velké Albrechtice 1 0 0 0 1 0 : 3 0 (-3)
13. FK Tísek 1 0 0 0 1 0 : 4 0 (-3)
14. Sokol Bordovice 1 0 0 0 1 1 : 6 0 (-3)

 

Vysvětlivky: Z=počet zápasů  / V=výhra  /  P=prohra  / VPP=výhra po penaltách  / PPP=prohra po penaltách

                                    OP muži 2017-18 (změny během sezóny vyhrazeny)
Termínová listina podzim 2017 
                                                                     
červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu                                                  = Zápis o utkání
 
Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek Pen.  
2.kolo
12.8.2017 17:00 Sokol Bordovice - TJ Kunín 1 : 6  
12.8.2017 17:00 FK Trojanovice I - Fotbal Studénka 4 : 1  
12.8.2017 17:00 FK Hodslavice - TJ Rybí 3 : 2 P
12.8.2017 17:00 SK Velké Albrechtice - TJ Lokomotiva Suchdol n/O 0 : 3  
13.8.2017 17:00 NFC Lichnov - Slavia Stachovice 3 : 1  
13.8.2017 17:00 FK Tísek - FK Skotnice 0 : 4  
13.8.2017 17:00 Sokol Kateřinice - TJ Trojanovice-Bystré 2 : 0  
3.kolo
19.8.2017 17:00 TJ Trojanovice-Bystré - Sokol Bordovice   :      
19.8.2017 17:00 TJ Lokomotiva Suchdol n/O - Sokol Kateřinice   :      
19.8.2017 17:00 FK Skotnice - FK Hodslavice   :      
19.8.2017 17:00 Slavia Stachovice - FK Tísek   :      
19.8.2017 17:00 TJ Kunín - FK Trojanovice I   :      
20.8.2017 17:00 TJ Rybí - SK Velké Albrechtice   :      
22.8.2017 18:00 Fotbal Studénka - NFC Lichnov   :      
4.kolo
25.8.2017 17:00 FK Hodslavice - Slavia Stachovice   :      
26.8.2017 17:00 Sokol Bordovice - FK Trojanovice I   :      
26.8.2017 17:00 SK Velké Albrechtice - FK Skotnice   :      
26.8.2017 17:00 TJ Trojanovice-Bystré - TJ Lokomotiva Suchdol n/O   :      
27.8.2017 17:00 NFC Lichnov - TJ Kunín   :      
27.8.2017 17:00 FK Tísek - Fotbal Studénka   :      
27.8.2017 17:00 Sokol Kateřinice - TJ Rybí   :      
5.kolo
2.9.2017 16:30 TJ Lokomotiva Suchdol n/O - Sokol Bordovice   :      
2.9.2017 16:30 FK Skotnice - Sokol Kateřinice   :      
2.9.2017 16:30 Slavia Stachovice - SK Velké Albrechtice   :      
2.9.2017 16:30 Fotbal Studénka - FK Hodslavice   :      
2.9.2017 16:30 TJ Kunín - FK Tísek   :      
2.9.2017 16:30 FK Trojanovice I - NFC Lichnov   :      
3.9.2017 16:30 TJ Rybí - TJ Trojanovice-Bystré   :      
6.kolo
9.9.2017 16:00 Sokol Bordovice - NFC Lichnov   :      
9.9.2017 16:00 FK Hodslavice - TJ Kunín   :      
9.9.2017 16:00 SK Velké Albrechtice - Fotbal Studénka   :      
9.9.2017 16:00 TJ Trojanovice-Bystré - FK Skotnice   :      
9.9.2017 16:00 TJ Lokomotiva Suchdol n/O - TJ Rybí   :      
10.9.2017 16:00 FK Tísek - FK Trojanovice I   :      
10.9.2017 16:00 Sokol Kateřinice - Slavia Stachovice   :      
7.kolo
16.9.2017 16:00 FK Skotnice - TJ Lokomotiva Suchdol n/O   :      
16.9.2017 16:00 Slavia Stachovice - TJ Trojanovice-Bystré   :      
16.9.2017 16:00 Fotbal Studénka - Sokol Kateřinice   :      
16.9.2017 16:00 TJ Kunín - SK Velké Albrechtice   :      
16.9.2017 16:00 FK Trojanovice I - FK Hodslavice   :      
17.9.2017 16:00 TJ Rybí - Sokol Bordovice   :      
17.9.2017 16:00 NFC Lichnov - FK Tísek   :      
8.kolo
23.9.2017 16:00 Sokol Bordovice - FK Tísek   :      
23.9.2017 16:00 FK Hodslavice - NFC Lichnov   :      
23.9.2017 16:00 SK Velké Albrechtice - FK Trojanovice I   :      
23.9.2017 16:00 TJ Trojanovice-Bystré - Fotbal Studénka   :      
23.9.2017 16:00 TJ Lokomotiva Suchdol n/O - Slavia Stachovice   :      
24.9.2017 16:00 Sokol Kateřinice - TJ Kunín   :      
24.9.2017 16:00 TJ Rybí - FK Skotnice   :      
1.kolo
28.9.2017 16:00 Sokol Kateřinice - Sokol Bordovice   :      
28.9.2017 16:00 TJ Trojanovice-Bystré - SK Velké Albrechtice   :      
28.9.2017 16:00 TJ Lokomotiva Suchdol n/O - FK Hodslavice   :      
28.9.2017 16:00 TJ Rybí - FK Tísek   :      
28.9.2017 16:00 FK Skotnice - NFC Lichnov   :      
28.9.2017 16:00 Slavia Stachovice - FK Trojanovice I   :      
28.9.2017 16:00 Fotbal Studénka - TJ Kunín   :      
9.kolo
30.9.2017 15:30 FK Skotnice - Sokol Bordovice   :      
30.9.2017 15:30 Slavia Stachovice - TJ Rybí   :      
30.9.2017 15:30 Fotbal Studénka - TJ Lokomotiva Suchdol n/O   :      
30.9.2017 15:30 TJ Kunín - TJ Trojanovice-Bystré   :      
30.9.2017 15:30 FK Trojanovice I - Sokol Kateřinice   :      
1.10.2017 15:30 NFC Lichnov - SK Velké Albrechtice   :      
1.10.2017 15:30 FK Tísek - FK Hodslavice   :      
10.kolo
7.10.2017 15:00 Sokol Bordovice - FK Hodslavice   :      
7.10.2017 15:00 SK Velké Albrechtice - FK Tísek   :      
7.10.2017 15:00 TJ Trojanovice-Bystré - FK Trojanovice I   :      
7.10.2017 15:00 TJ Lokomotiva Suchdol n/O - TJ Kunín   :      
7.10.2017 15:00 FK Skotnice - Slavia Stachovice   :      
8.10.2017 15:00 Sokol Kateřinice - NFC Lichnov   :      
8.10.2017 15:00 TJ Rybí - Fotbal Studénka   :      
11.kolo
14.10.2017 15:00 Slavia Stachovice - Sokol Bordovice   :      
14.10.2017 15:00 Fotbal Studénka - FK Skotnice   :      
14.10.2017 15:00 TJ Kunín - TJ Rybí   :      
14.10.2017 15:00 FK Trojanovice I - TJ Lokomotiva Suchdol n/O   :      
14.10.2017 15:00 FK Hodslavice - SK Velké Albrechtice   :      
15.10.2017 15:00 NFC Lichnov - TJ Trojanovice-Bystré   :      
15.10.2017 15:00 FK Tísek - Sokol Kateřinice   :      
12.kolo
21.10.2017 14:00 Sokol Bordovice - SK Velké Albrechtice   :      
21.10.2017 14:00 TJ Trojanovice-Bystré - FK Tísek   :      
21.10.2017 14:00 TJ Lokomotiva Suchdol n/O - NFC Lichnov   :      
21.10.2017 14:00 FK Skotnice - TJ Kunín   :      
21.10.2017 14:00 Slavia Stachovice - Fotbal Studénka   :      
22.10.2017 14:00 Sokol Kateřinice - FK Hodslavice   :      
22.10.2017 14:00 TJ Rybí - FK Trojanovice I   :      
13.kolo
28.10.2017 14:00 Fotbal Studénka - Sokol Bordovice   :      
28.10.2017 14:00 TJ Kunín - Slavia Stachovice   :      
28.10.2017 14:00 FK Trojanovice I - FK Skotnice   :      
28.10.2017 14:00 FK Hodslavice - TJ Trojanovice-Bystré   :      
28.10.2017 14:00 SK Velké Albrechtice - Sokol Kateřinice   :      
29.10.2017 14:00 NFC Lichnov - TJ Rybí   :      
29.10.2017 14:00 FK Tísek - TJ Lokomotiva Suchdol n/O   :      
14.kolo
4.11.2017 14:00 Sokol Bordovice - Sokol Kateřinice   :      
4.11.2017 14:00 SK Velké Albrechtice - TJ Trojanovice-Bystré   :      
4.11.2017 14:00 FK Hodslavice - TJ Lokomotiva Suchdol n/O   :      
4.11.2017 14:00 FK Trojanovice I - Slavia Stachovice   :      
4.11.2017 14:00 TJ Kunín - Fotbal Studénka   :      
5.11.2017 14:00 FK Tísek - TJ Rybí   :      
5.11.2017 14:00 NFC Lichnov - FK Skotnice   :      
 
 

 

 

 

                                                                                                                                                                                              zdroj: FAČR

 

 

TOPlist
aktualizováno: 18.08.2017 21:26:33