OP muži

  facebook/WWW KLUBŮ: Sokol Bordovice    Sokol Kateřinice      TJ Kunín      NFC Lichnov       TJ Odry                                 FK Primus Příbor   FK Pustějov      TJ Rybí      Slavia Stachovice      Fotbal Studénka                                 TJ Lokomotiva Suchdol n/O   FK Trojanovice I      SK Velké Albrechtice       Sokol Žilina

 

 

Tabulka 2019 / 2020
# Tým Z V Vpp Ppp P Skóre B +/-
1. TJ Kunín 13 11 1 1 0 39 : 7 36 (15)
2. Slavia Stachovice 13 8 1 0 4 35 : 22 26 (5)
3. Lokomotiva Suchdol n/O 13 7 0 2 4 44 : 25 23 (2)
4. Sokol Žilina 13 7 1 0 5 28 : 21 23 (5)
5. FK Primus Příbor 13 5 3 0 5 20 : 12 21 (3)
6. FK Pustĕjov 13 7 0 0 6 31 : 31 21 (0)
7. Sokol Kateřinice 13 6 0 2 5 22 : 27 20 (2)
8. TJ Odry 13 6 0 1 6 26 : 28 19 (-2)
9. FK Trojanovice I 13 5 1 1 6 34 : 31 18 (0)
10. Sokol Bordovice 13 3 2 2 6 19 : 25 15 (-3)
11. SK Velké Albrechtice 13 5 0 0 8 17 : 26 15 (-3)
12. Fotbal Studénka 13 4 1 1 7 14 : 24 15 (-6)
13. NFC Lichnov 13 3 1 1 8 24 : 35 12 (-9)
14. TJ Rybí 13 3 0 0 10 15 : 44 9 (-9)

 

 

Vysvětlivky: Z=počet zápasů  / V=výhra  /  P=prohra  / VPP=výhra po penaltách  / PPP=prohra po penaltách

                         OP muži  2019-20 (změny během sezóny vyhrazeny)
   
                      Termínová listina  
červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu                               P  = po penaltách     = Zápis o utkání
 
 
Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek Pen.      
2.kolo  
10.8.2019 17:00 Sokol Bordovice - Slavia Stachovice 1 : 2      
10.8.2019 17:00 FK Primus Příbor - Lokomotiva Suchdol n/O 2 : 1 P    
10.8.2019 10:30 SK Velké Albrechtice - TJ Odry 1 : 3      
10.8.2019 17:00 TJ Kunín - Fotbal Studénka 0 : 1 P    
11.8.2019 10:15 Sokol Žilina - FK Trojanovice I 4 : 2      
11.8.2019 17:00 TJ Rybí - NFC Lichnov 3 : 2      
11.8.2019 17:00 Sokol Kateřinice - FK Pustĕjov 3 : 1      
3.kolo  
17.8.2019 17:00 Fotbal Studénka - Sokol Žilina 2 : 1      
18.8.2019 17:00 Lokomotiva Suchdol n/O - SK Velké Albrechtice 4 : 1      
17.8.2019 17:00 Slavia Stachovice - FK Primus Příbor 0 : 4      
18.8.2019 16:00 FK Pustĕjov - Sokol Bordovice 0 : 2      
17.8.2019 17:00 FK Trojanovice I - TJ Rybí 10 : 0      
18.8.2019 17:00 TJ Odry - TJ Kunín 2 : 3 P    
18.8.2019 17:00 NFC Lichnov - Sokol Kateřinice 5 : 1      
4.kolo  
24.8.2019 17:00 Sokol Bordovice - NFC Lichnov 2 : 1 P    
24.8.2019 17:00 FK Primus Příbor - FK Pustĕjov 4 : 0      
24.8.2019 17:00 SK Velké Albrechtice - Slavia Stachovice 3 : kontumace    
24.8.2019 17:00 TJ Kunín - Lokomotiva Suchdol n/O 4 : 0      
24.8.2019 17:00 Fotbal Studénka - TJ Odry 1 : 5      
25.8.2019 10:15 Sokol Žilina - TJ Rybí 3 : 1      
25.8.2019 17:00 Sokol Kateřinice - FK Trojanovice I 4 : 1      
5.kolo  
31.8.2019 16:30 Lokomotiva Suchdol n/O - Fotbal Studénka 2 : 1      
31.8.2019 16:30 Slavia Stachovice - TJ Kunín 1 : 3      
31.8.2019 16:30 FK Pustĕjov - SK Velké Albrechtice 4 : 1      
31.8.2019 16:30 FK Trojanovice I - Sokol Bordovice 5 : 1      
1.9.2019 16:30 TJ Odry - Sokol Žilina 0 : 1      
1.9.2019 16:30 NFC Lichnov - FK Primus Příbor 1 : 0      
1.9.2019 16:30 TJ Rybí - Sokol Kateřinice 3 : 1      
6.kolo  
7.9.2019 16:00 Sokol Bordovice - TJ Rybí 3 : 1      
7.9.2019 16:00 FK Primus Příbor - FK Trojanovice I 2 : 1 P    
7.9.2019 16:00 SK Velké Albrechtice - NFC Lichnov 1 : 0      
7.9.2019 16:00 TJ Kunín - FK Pustĕjov 4 : 1      
7.9.2019 16:00 Fotbal Studénka - Slavia Stachovice 1 : 5      
8.9.2019 10:15 Sokol Žilina - Sokol Kateřinice 2 : 3      
8.9.2019 16:00 TJ Odry - Lokomotiva Suchdol n/O 1 : 4      
7.kolo  
14.9.2019 16:00 Lokomotiva Suchdol n/O - Sokol Žilina 3 : 1      
14.9.2019 16:00 Slavia Stachovice - TJ Odry 5 : 1      
14.9.2019 16:00 FK Pustĕjov - Fotbal Studénka 1 : 0      
14.9.2019 16:00 FK Trojanovice I - SK Velké Albrechtice 1 : 2      
15.9.2019 16:00 NFC Lichnov - TJ Kunín 2 : 5      
14.9.2019 16:00 TJ Rybí - FK Primus Příbor 2 : 0      
15.9.2019 16:00 Sokol Kateřinice - Sokol Bordovice 1 : 2 P    
8.kolo  
21.9.2019 16:00 FK Primus Příbor - Sokol Kateřinice 4 : 0                 
21.9.2019 16:00 SK Velké Albrechtice - TJ Rybí 2 : 1      
21.9.2019 16:00 TJ Kunín - FK Trojanovice I 3 : 0      
21.9.2019 16:00 Fotbal Studénka - NFC Lichnov 0 : 1 P    
21.9.2019 16:00 Lokomotiva Suchdol n/O - Slavia Stachovice 1 : 3      
22.9.2019 10:15 Sokol Žilina - Sokol Bordovice 4 : 3 P    
22.9.2019 16:00 TJ Odry - FK Pustĕjov 1 : 2      
9.kolo  
28.9.2019 15:30 Slavia Stachovice - Sokol Žilina 4 : 2      
28.9.2019 15:30 FK Pustĕjov - Lokomotiva Suchdol n/O 5 : 3      
28.9.2019 15:30 FK Trojanovice I - Fotbal Studénka 1 : 0      
28.9.2019 15:30 Sokol Bordovice - FK Primus Příbor 1 : 2 P    
29.9.2019 15:30 NFC Lichnov - TJ Odry 2 : 3      
29.9.2019 15:30 TJ Rybí - TJ Kunín 0 : 2      
29.9.2019 15:30 Sokol Kateřinice - SK Velké Albrechtice 3 : 2      
10.kolo  
5.10.2019 15:00 SK Velké Albrechtice - Sokol Bordovice 3 : 1      
5.10.2019 15:00 TJ Kunín - Sokol Kateřinice 4 : 0      
5.10.2019 15:00 Fotbal Studénka - TJ Rybí 4 : 0      
5.10.2019 15:00 Lokomotiva Suchdol n/O - NFC Lichnov 5 : 2      
5.10.2019 15:00 Slavia Stachovice - FK Pustĕjov 6 : 3      
6.10.2019 10:15 Sokol Žilina - FK Primus Příbor 3 : 0      
6.10.2019 15:00 TJ Odry - FK Trojanovice I 2 : 3      
11.kolo  
12.10.2019 15:00 FK Pustĕjov - Sokol Žilina 0 : 2      
12.10.2019 15:00 FK Trojanovice I - Lokomotiva Suchdol n/O 5 : 4 P    
12.10.2019 15:00 Sokol Bordovice - TJ Kunín 0 : 3      
12.10.2019 15:00 FK Primus Příbor - SK Velké Albrechtice 1 : 0      
13.10.2019 15:00 NFC Lichnov - Slavia Stachovice 1 : 4      
13.10.2019 15:00 TJ Rybí - TJ Odry 2 : 4      
13.10.2019 15:00 Sokol Kateřinice - Fotbal Studénka 3 : 2      
12.kolo  
19.10.2019 14:00 TJ Kunín - FK Primus Příbor 3 : 0      
19.10.2019 14:00 Fotbal Studénka - Sokol Bordovice 2 : 1      
19.10.2019 14:00 Lokomotiva Suchdol n/O - TJ Rybí 6 : 1      
19.10.2019 14:00 Slavia Stachovice - FK Trojanovice I 1 : 2      
19.10.2019 14:00 FK Pustĕjov - NFC Lichnov 7 : 3      
20.10.2019 10:15 Sokol Žilina - SK Velké Albrechtice 4 : 0      
20.10.2019 14:00 TJ Odry - Sokol Kateřinice 2 : 1      
13.kolo  
26.10.2019 14:00 FK Trojanovice I - FK Pustĕjov 1 : 4      
26.10.2019 14:00 Sokol Bordovice - TJ Odry 4 : 1      
26.10.2019 14:00 FK Primus Příbor - Fotbal Studénka 5 : 0      
26.10.2019 14:00 SK Velké Albrechtice - TJ Kunín 1 : 3      
27.10.2019 14:00 NFC Lichnov - Sokol Žilina 0 : 2      
27.10.2019 14:00 TJ Rybí - Slavia Stachovice 0 : 4      
27.10.2019 14:00 Sokol Kateřinice - Lokomotiva Suchdol n/O 2 : 0      
1.kolo  
2.11.2019 14:00 TJ Kunín - Sokol Žilina 3 : 0      
2.11.2019 14:00 Fotbal Studénka - SK Velké Albrechtice 1 : 0      
2.11.2019 14:00 Lokomotiva Suchdol n/O - Sokol Bordovice 2 : 0      
2.11.2019 14:00 Slavia Stachovice - Sokol Kateřinice 1 : 0 P    
2.11.2019 14:00 FK Pustĕjov - TJ Rybí 3 : 1      
3.11.2019 14:00 TJ Odry - FK Primus Příbor 1 : 0      
3.11.2019 14:00 NFC Lichnov - FK Trojanovice I 5 : 3  

 

 
 

 

 

 

                                                                                                                                                                                              zdroj: FAČR

 

 

TOPlist
aktualizováno: 10.12.2019 07:42:44