OP žáci

 

Tabulka 2019 / 2020
# Tým Z V R P Skóre B +/-
1. FK Nový Jičín B 10 8 1 1 41 : 22 25 (10)
2. Fotbal Fulnek 10 8 0 2 61 : 7 24 (9)
3. TJ Mořkov 10 7 1 2 34 : 12 22 (10)
4. Slavoj Jeseník n/O 10 6 2 2 58 : 28 20 (5)
5. Primus Příbor 10 4 2 4 26 : 39 14 (2)
6. TJ Trojanovice-Bystré 10 3 3 4 26 : 19 12 (-6)
7. FC Vlčovice-Mniší 10 3 3 4 25 : 30 12 (0)
8. TJ Odry 10 3 2 5 27 : 24 11 (-7)
9. AFC Veřovice 10 2 3 5 16 : 24 9 (-9)
10. NFC Lichnov 10 1 1 8 15 : 34 4 (-11)
11. Sokol Kunčice p/O 10 1 0 9 3 : 93 3 (-12)

 

 

 

 
    
         OP žáci 2019-20 (změny během sezóny vyhrazeny)
           Termínová listina  
                     FK Nový Jičín B - hřiště umělé tráva Nový Jičín
                  červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu
 
Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek  
5.kolo
31.8.2019 13:30 AFC Veřovice - TJ Trojanovice-Bystré   0:1    
4.9.2019 16:30 Fotbal Fulnek - FK Nový Jičín B   2:4    
  FC Vlčovice-Mniší - v o l n o   :    
1.9.2019 13:30 Slavoj Jesení n/O - TJ Mořkov   3:0    
18.9.2019 17:00 TJ Odry - Primus Příbor   1:2    
1.9.2019 10:00 NFC Lichnov - Sokol Kunčice p/O   2:3    
6.kolo
  Primus Příbor - v o l n o   :    
7.9.2019 10:00 Sokol Kunčice p/O - FC Vlčovice-Mniší   0:10    
7.9.2019 10:00 TJ Trojanovice-Bystré - Slavoj Jesení n/O   4:4    
7.9.2019 15:30 FK Nový Jičín B - AFC Veřovice   2:1    
16.10.2019 16:30 TJ Mořkov - NFC Lichnov   6:2    
8.9.2019 10:00 TJ Odry - Fotbal Fulnek   0:2    
7.kolo
14.9.2019 13:00 AFC Veřovice - TJ Odry   1:2    
14.9.2019 10:00 Fotbal Fulnek - Primus Příbor   11:0    
13.9.2019 17:00 FC Vlčovice-Mniší - TJ Mořkov   0:6    
15.9.2019 13:00 Slavoj Jeseník n/O - FK Nový Jičín B   10:1    
15.9.2019 10:00 NFC Lichnov - TJ Trojanovice-Bystré   2:1    
  v o l n o - Sokol Kunčice p/O   :    
8.kolo
30.9.2019 16:00 Primus Příbor - Sokol Kunčice p/O   9:0    
21.9.2019 10:00 TJ Trojanovice-Bystré - FC Vlčovice-Mniší   2:2    
21.9.2019 10:00 Fotbal Fulnek - AFC Veřovice   11:0    
21.9.2019 15:30 FK Nový Jičín B - NFC Lichnov   3:0    
  TJ Mořkov - v o l n o   :    
22.9.2019 10:00 TJ Odry - Slavoj Jeseník n/O   4:4    
4.kolo
25.9.2019 16:00 Primus Příbor - FC Vlčovice-Mniší   2:2    
  v o l n o - NFC Lichnov   :    
18.9.2019 17:00 Sokol Kunčice p/O - Slavoj Jeseník n/O   0:14    
08.10.2019 16:00 TJ Mořkov - AFC Veřovice   2:0    
25.9.2019 16:00 TJ Trojanovice-Bystré - Fotbal Fulnek   0:4    
25.9.2019 16:00 FK Nový Jičín B - TJ Odry   6:1    
9.kolo
28.9.2019 12:30 AFC Veřovice - Primus Příbor   2:2    
3.10.2019 16:30 Sokol Kunčice p/O - TJ Mořkov   0:9    
27.9.2019 17:00 FC Vlčovice-Mniší - FK Nový Jičín B   1:5    
29.9.2019 12:30 Slavoj Jeseník n/O - Fotbal Fulnek   0:9    
29.9.2019 10:00 NFC Lichnov - TJ Odry   0:4    
  v o l n o - TJ Trojanovice-Bystré   :    
10.kolo
5.10.2019 10:00 AFC Veřovice - Slavoj Jeseník n/O   5:2    
5.10.2019 14:00 Primus Příbor - TJ Mořkov   0:4    
5.10.2019 10:00 TJ Trojanovice-Bystré - Sokol Kunčice p/O   10:0    
5.10.2019 10:00 Fotbal Fulnek - NFC Lichnov   4:1    
5.10.2019 15:30 FK Nový Jičín B - v o l n o   :    
6.10.2019 10:00 TJ Odry - FC Vlčovice-Mniší   2:3    
11.kolo
17.10.2019 16:00 Sokol Kunčice p/O - FK Nový Jičín B   0:10    
11.10.2019 17:00 FC Vlčovice-Mniší - Fotbal Fulnek   0:3    
13.10.2019 12:00 Slavoj Jeseník n/O - Primus Příbor   12:2    
13.10.2019 10:00 NFC Lichnov - AFC Veřovice   1:1    
  v o l n o - TJ Odry   :    
13.10.2019 10:00 TJ Mořkov - TJ Trojanovice-Bystré   2:1    
3.kolo
19.10.2019 11:00 AFC Veřovice - Sokol Kunčice p/O   5:0    
19.10.2019 10:00 Fotbal Fulnek - TJ Mořkov   1:2    
19.10.2019 08:30 FK Nový Jičín B - Primus Příbor   4:3    
  Slavoj Jeseník n/O - v o l n o   :    
20.10.2019 10:00 TJ Odry - TJ Trojanovice-Bystré   2:5    
20.10.2019 10:00 NFC Lichnov - FC Vlčovice-Mniší   3:4    
2.kolo
26.10.2019 10:00 Primus Příbor - NFC Lichnov   5:3    
26.10.2019 10:00 Sokol Kunčice p/O - Fotbal Fulnek   0:14    
26.10.2019 10:00 TJ Trojanovice-Bystré - FK Nový Jičín B   2:2    
25.10.2019 17:00 FC Vlčovice-Mniší - Slavoj Jeseník n/O   2:6    
  v o l n o - AFC Veřovice   :    
27.10.2019 10:00 TJ Mořkov - TJ Odry   1:1    
1.kolo
2.11.2019 11:30 AFC Veřovice - FC Vlčovice-Mniší   1:1    
2.11.2019 10:00 TJ Trojanovice-Bystré - Primus Příbor   0:1    
  Fotbal Fulnek - v o l n o   :    
2.11.2019 09:00 FK Nový Jičín B - TJ Mořkov   4:2    
3.11.2019 11:00 Slavoj Jeseník n/O - NFC Lichnov   3:1    
3.11.2019 10:00 TJ Odry - Sokol Kunčice p/O   10:0    
 
 
 
 
 
 

                                                                                                                                                                                             zdroj:FAČR

TOPlist
aktualizováno: 10.12.2019 07:42:44