OP žáci

 

 

Tabulka 2019 / 2020
# Tým Z V R P Skóre B +/-
1. TJ Trojanovice-Bystré 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. FK Nový Jičín B 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. TJ Odry 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. Fotbal Fulnek 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. AFC Veřovice 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. Slavoj Jeseník n/O 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. NFC Lichnov 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. FC Vlčovice-Mniší 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. v o l n o  0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. Sokol Kunčice p/O 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. TJ Mořkov 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)
1. Primus Příbor 0 0 0 0 0 : 0 0 (0)

 

 
    
         OP žáci 2019-20 (změny během sezóny vyhrazeny)
           Termínová listina  
                     FK Nový Jičín B - hřiště umělé tráva Nový Jičín
                  červeně jsou vyznačeny změny oproti původnímu rozpisu
 
Rozpis podzimní části
Datum Zápas Výsledek  
5.kolo
31.8.2019 13:30 AFC Veřovice - TJ Trojanovice-Bystré   :    
31.8.2019 10:00 Fotbal Fulnek - FK Nový Jičín B   :    
  FC Vlčovice-Mniší - v o l n o   :    
1.9.2019 13:30 Slavoj Jesení n/O - TJ Mořkov   :    
1.9.2019 10:00 TJ Odry - Primus Příbor   :    
1.9.2019 10:00 NFC Lichnov - Sokol Kunčice p/O   :    
6.kolo
  Primus Příbor - v o l n o   :    
7.9.2019 10:00 Sokol Kunčice p/O - FC Vlčovice-Mniší   :    
7.9.2019 10:00 TJ Trojanovice-Bystré - Slavoj Jesení n/O   :    
7.9.2019 15:30 FK Nový Jičín B - AFC Veřovice   :    
8.9.2019 10:00 TJ Mořkov - NFC Lichnov   :    
8.9.2019 10:00 TJ Odry - Fotbal Fulnek   :    
7.kolo
14.9.2019 07:00 AFC Veřovice - TJ Odry   :    
14.9.2019 10:00 Fotbal Fulnek - Primus Příbor   :    
13.9.2019 17:00 FC Vlčovice-Mniší - TJ Mořkov   :    
15.9.2019 13:00 Slavoj Jesení n/O - FK Nový Jičín B   :    
15.9.2019 10:00 NFC Lichnov - TJ Trojanovice-Bystré   :    
  v o l n o - Sokol Kunčice p/O   :    
8.kolo
21.9.2019 10:00 Primus Příbor - Sokol Kunčice p/O   :    
21.9.2019 10:00 TJ Trojanovice-Bystré - FC Vlčovice-Mniší   :    
21.9.2019 10:00 Fotbal Fulnek - AFC Veřovice   :    
21.9.2019 15:30 FK Nový Jičín B - NFC Lichnov   :    
  TJ Mořkov - v o l n o   :    
22.9.2019 10:00 TJ Odry - Slavoj Jesení n/O   :    
4.kolo
25.9.2019 16:00 Primus Příbor - FC Vlčovice-Mniší   :    
  v o l n o - NFC Lichnov   :    
25.9.2019 16:00 Sokol Kunčice p/O - Slavoj Jesení n/O   :    
25.9.2019 16:00 TJ Mořkov - AFC Veřovice   :    
25.9.2019 16:00 TJ Trojanovice-Bystré - Fotbal Fulnek   :    
25.9.2019 16:00 FK Nový Jičín B - TJ Odry   :    
9.kolo
28.9.2019 12:30 AFC Veřovice - Primus Příbor   :    
28.9.2019 10:00 Sokol Kunčice p/O - TJ Mořkov   :    
27.9.2019 17:00 FC Vlčovice-Mniší - FK Nový Jičín B   :    
29.9.2019 12:30 Slavoj Jesení n/O - Fotbal Fulnek   :    
29.9.2019 10:00 NFC Lichnov - TJ Odry   :    
  v o l n o - TJ Trojanovice-Bystré   :    
10.kolo
5.10.2019 12:00 AFC Veřovice - Slavoj Jesení n/O   :    
5.10.2019 10:00 Primus Příbor - TJ Mořkov   :    
5.10.2019 10:00 TJ Trojanovice-Bystré - Sokol Kunčice p/O   :    
5.10.2019 10:00 Fotbal Fulnek - NFC Lichnov   :    
5.10.2019 15:30 FK Nový Jičín B - v o l n o   :    
6.10.2019 10:00 TJ Odry - FC Vlčovice-Mniší   :    
11.kolo
12.10.2019 10:00 Sokol Kunčice p/O - FK Nový Jičín B   :    
11.10.2019 17:00 FC Vlčovice-Mniší - Fotbal Fulnek   :    
13.10.2019 12:00 Slavoj Jesení n/O - Primus Příbor   :    
13.10.2019 10:00 NFC Lichnov - AFC Veřovice   :    
  v o l n o - TJ Odry   :    
13.10.2019 10:00 TJ Mořkov - TJ Trojanovice-Bystré   :    
3.kolo
19.10.2019 11:00 AFC Veřovice - Sokol Kunčice p/O   :    
19.10.2019 10:00 Fotbal Fulnek - TJ Mořkov   :    
19.10.2019 15:30 FK Nový Jičín B - Primus Příbor   :    
  Slavoj Jesení n/O - v o l n o   :    
20.10.2019 10:00 TJ Odry - TJ Trojanovice-Bystré   :    
20.10.2019 10:00 NFC Lichnov - FC Vlčovice-Mniší   :    
2.kolo
26.10.2019 10:00 Primus Příbor - NFC Lichnov   :    
26.10.2019 10:00 Sokol Kunčice p/O - Fotbal Fulnek   :    
26.10.2019 10:00 TJ Trojanovice-Bystré - FK Nový Jičín B   :    
25.10.2019 17:00 FC Vlčovice-Mniší - Slavoj Jesení n/O   :    
  v o l n o - AFC Veřovice   :    
27.10.2019 10:00 TJ Mořkov - TJ Odry   :    
1.kolo
2.11.2019 11:00 AFC Veřovice - FC Vlčovice-Mniší   :    
2.11.2019 10:00 TJ Trojanovice-Bystré - Primus Příbor   :    
  Fotbal Fulnek - v o l n o   :    
2.11.2019 15:30 FK Nový Jičín B - TJ Mořkov   :    
3.11.2019 11:00 Slavoj Jesení n/O - NFC Lichnov   :    
3.11.2019 10:00 TJ Odry - Sokol Kunčice p/O   :    
 
 
 
 
 
 

                                                                                                                                                                                             zdroj:FAČR

TOPlist
aktualizováno: 21.08.2019 09:55:14