Rozhodčí a delegáti

                                                             KOMISE ROZHODČÍCH

     Složení komise od 15.2.2017   předseda   Mužík František

                                                         členové    Dresler Radim

                                                                         Pařenica Lukáš

                                                                         Tomšík Lukáš

                                             obsazovací úsek    Kontoršikov Maxim

 

Složení komise od 7.10.2014    předseda     Kubíček Jaroslav odstoupil k 25.11.2016

                                        místopředseda    Vrána Miloslav

                                                  členové     Dresler Radim

                                                                   Tomšík Zbyněk

                                                                   Takáč Tibor odstoupil k 12.11.2015

                                                                   Pařenica Lukáš  od 12.11.2015

                                       obsazovací úsek   Michel Petr    27.10.2014

                                                                   Kontoršikov Maxim  od 15.1.2015

 

Složení komise do 2.10.2014 předseda          Lakomý Pavel

                         členové          Glogar Ladislav

                                                                     Lakomý Tomáš

                                                                     Měch Jiří

                                        obsazovací úsek    Michel Petr

                                                  garant KR   Patka Antonín 

                                        

TOPlist
aktualizováno: 16.10.2018 13:33:32